سه‌شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۵

در نشست اعضای شورای صنفی با معاون فرهنگی دانشجویی؛

مطالبات اعضای شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی زنجان مورد بررسی قرار گرفت

شورای صنفی

در نشست اعضای شورای صنفی با معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان مطالبات شورای صنفی در رابطه با مسائل مختلف بیان شد و موضوعات مشخصی که در دست اقدام هستند مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش مفدا زنجان، به نقل از روابط عمومی شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی این جلسه با حضور "دکتر عمارلو" معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان و خانم دکترباقری؛ مدیر اداره دانشجویی این معاونت برگزار شد.

در این جلسه مطالبات شورای صنفی دررابطه با مسائل مختلف بیان شد و موضوعات مشخصی که در دست اقدام هستند مورد بررسی قرار گرفت.

مطالبات بیان شده از سوی اعضای شورای صنفی در این جلسه شامل پیگیری خدمات درمانی ویژه دانشجویان دانشگاه (سوبسید دانشجویی)، مکاتبه با شرکت راه آهن و اتوبوس رانی جهت ارائه تخفیف به دانشجویان، مکاتبه با معاونت پژوهش جهت افزایش حجم و ساعت اینترنت خوابگاه ها و بیان وضعیت نامناسب پهنای باند اینترنت خوابگاه ها بود که پس از بیان این مشکلات به بررسی و ارائه راهکارها آنها پرداخته شد.

با حضور "مهندس حاتمی" در خصوص وضعیت اینترنت و آنتن دهی خوابگاه ها مطالبی مطرح شد و مقرر گردید شناسنامه ای از خوابگاه ها جهت بررسی این مساله ارائه شود. همچنین در طی روزهای آینده با حضور حاتمی در تمامی خوابگاه‌ها، پهنای باند وای فای آنها بررسی خواهد شد.

در خصوص نصب یک دکل در خوابگاه اندیشه جهت بهبود آنتن دهی وای فای در خوابگاه اندیشه، بهار و فردوس، مطابق پیگیری ها مشخص شد که دفتر فنی بعلت موارد ایمنی، با این موضوع موافقت نکرده است و این اقدام مُیسَر نیست.

«مشخص شدن وضعیت بوفه دانشکده دندان‌پزشکی و احداث بوفه در کتابخانه مرکزی»؛ موضوع بعدی مورد بررسی در این جلسه بود که با حضور شیخی؛ مدیر امورعمومی معاونت در جلسه و با قول بررسی این مواردگفت: «نتایج پس از بررسی های لازم، در طی روزهای آینده اعلام خواهد شد». همچنین در خصوص پیگیری بوفه مرکزی دانشگاه؛ اعلام شد که با احداث بوفه مرکزی در محوطه پشت دانشکده دندانپزشکی این موضوع دردست اقدام است.

در خصوص تعیین زمان حرکت سرویس های ایاب ذهاب، مقرر شد زین پس تعیین زمان روزانه سرویس برگشت از دانشگاه برای کل خوابگاه‌های خارج از پردیس، به طورمستقیم برعهده شورای صنفی هر خوابگاه باشد.

موضوع بعدی که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت پیگیری نصب موکت و تجهیز اتاق ورزش خوابگاه دانشجویی بهار بود که با حضور "احمدی" مدیر اداره تربیت بدنی معاونت فرهنگی و امور دانشجویی، امکان تجهیز اتاق ورزش خوابگاه بهار در روزهای آینده، بررسی شد.

 در انتهای این نشست، اعضای شورای صنفی درخواست جلسه ای را با ریاست دانشکده پیراپزشکی جهت بیان مشکلات دانشکده ارائه کردند و خواستار پیگیری این موضوع شدند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.