سه‌شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۱

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان قم عنوان کرد

استقرار اتوماسیون پیشرفته اورژانس پیش بیمارستانی برای نخستین بار

دکتر شهیدی

رئیس مرکز اورژانس استان قم از استقرار اتوماسیون پیشرفته اورژانس پیش بیمارستانی برای نخستین بار در استان قم به صورت پایلوت خبر داد.

به گزارش مفدا قم، دکتر محمد شهیدی امروز در آیین افتتاح محل جدید مرکز ارتباطات و فرماندهی عملیات اورژانس استان قم با اشاره به پروژه احداث این مرکز اظهار کرد: از جمله اهداف این پروژه تکریم نیروی انسانی است تا فضای کاری مطلوب برای این نیروها فراهم شود و به هدف تکریم شهروندان برسیم. این پروژه به صورت اقتصاد مقاومتی و بدون تخریب کاملاساختمان قبلی اجرا شد.
وی ادامه داد: تامین معیشت برای نیروهای عملیاتی اورژانس و آموزش مستمر این نیروها اهمیت زیادی دارد تا نیروها مجبور به رفتن به سراغ کارهای دوم و سوم نشوند.
رئیس مرکز اورژانس استان قم افزود: استقرار اتوماسیون پیشرفته اورژانس پیش بیمارستانی برای نخستین بار در استان قم به صورت پایلوت اجرا شد و اکنون با رفع نواقص این سامانه، آن به صورت کامل در کشور و استان اجرا می‌شود و تسریع در رسیدگی به بیمار از جمله اهداف این سامانه است.
دکتر شهیدی با اشاره به ارتقای سیستم ارتباط رادیویی در اورژانس استان قم اظهار کرد: این سیستم جدید کیفیت انتقال صوت بهتری را در ماموریت‌ها برقرار می‌کند و ارائه خدمات بهتر و سریع تر اورژانس به شهروندان با سیستم جدید ممکن خواهد بود.
وی ادامه داد: نیروهای اورژانس در استان قم به صورت جهادی فعالیت می‌کند و به دنبال رفع محرومیت‌ها و نواقص کار اورژانس پیش بیمارستانی هستیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.