سه‌شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۶

نشست تخصصی حرکات اصلاحی در مرکز سلامت دانشگاه علوم پزشکی یزد برگزار شد

ورزشی

جهت بررسی و غربالگری ناهنجاری‌های اسکلتی بدن، نشست تخصصی حرکات اصلاحی با حضور رییس مرکز سلامت دانشگاه و کارشناسان حوزه تحرک بدنی و حرکات اصلاحی، در مرکز سلامت دانشگاه علوم پزشکی یزد برگزار شد.

به گزارش مفدا یزد، رییس مرکز سلامت دانشگاه در این نشست ضمن معرفی مرکز سلامت و وظایف این مرکز علت راه اندازی آن را وضعیت ناسالم اکثریت افراد جامعه و عدم پیشگیری به موقع حتی در مدیران و مقامات استان بیان کرد و شروع کار مرکز سلامت دانشگاه را به عنوان مرجعی در کل کشور با حضور تیم متخصص شامل مشاور روان ،تغذیه و تحرک بدنی بیان داشت.

"محمدرضا ساده" در ادامه جهت بررسی ناهنجاری های اسکلتی مراجعه کنندگان و مشاوره افراد دارای ناهنجاری، به منظور تکمیل دستگاه های ازریابی این مرکز سخن گفت.

"دکتر شریفات" در خصوص انواع دستگاه های ارزیابی ناهنجاری های قامتی، پیشگیری و درمان آن ها بیان داشت و افزود: لازم است در این راستا کاملا تخصصی کار شده و در راستای آن، همایش ها و کارگاه هایی در جهت افزایش دانش حرکات اصلاحی برگزار نمود.

شایان ذکر است، در پایان در خصوص تجهیز نمودن مرکز سلامت جهت غربالگری هرچه بهتر ناهنجاری های مراجعه کنندگان با همکاری متخصصین حرکات اصلاحی برنامه هایی در نظر گرفته شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.