دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۲

حضور دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در ایستگاه مرکزی اتش نشانی اردبیل

آتش نشان اردبیل

ابراز همدردی دانشجویان انجمن علمی مهندسی بهداشت حرفه ای علوم پزشکی اردبیل با آتشنشانان و هم سنگران آینده شان

به گزارش مفدا اردبیل ، جمعی از دانشجویان انجمن علمی مهندسی بهداشت حرفه ای برای ابراز همدردی و تسلیت به همکاران آینده شان در ایستگاه مرکزی آتشنشانی اردبیل حضور یافتند
در این برنامه که از مدیر بسیج جامعه پزشکی و بسیج دانشجویی دعوت به عمل آمد.
در ابتدا مدیر بسیج جامعه پزشکی دانشگاه ضمن عرض تسلیت به خاطر حادثه اخیر ساختمان پلاسکو و رشادت و از جان گذشتگی آنان ابراز همدردی کرده و سپس از کارکنان خدوم آتشنشانی به خاطر زحمات آنان تقدیر و تشکر کرد و درادامه به اهمیت ایمنی و بهداشت حرفه ای در زندگی روزمره اشاره کردند.
سپس دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی به طور داوطلبانه خواستار این شدند که برگزاری دوره های آموزشی آتشنشانی را برای دانشجویان شدند.
در آخر دلنوشته ای که توسط خانم مهندس مردانه از اعضای انجمن بهداشت حرفه ای برای آتشنشانان نوشته بودند توسط مسئول بسیج دانشجویی قرائت گردید .

به نام خداوند دلهای پاک 

«یارب این آتش که بر جان من است                                         سرد کن زان سان که کردی بر خلیل» 

درود بر شرافت و مردانگی، درود بر ایثار و انسانیت، درود بر فرشتگان نجاتی که با یک دنیا عشق پرواز کردند تا امید ازدلهای هم وطنانشان پر نکشد و درود بر مردان بی ادعایی که ماندند و غم پرواز همسنگرانشان را به دوش کشیدند.  

حادثه پلاسکو تنها یک حادثه نبود. مصیبتی بود گران برای تمامی دردفهمان جامعه بشریت. فاجعه ای بود که در ماه های پایانی سال رنگ غم پاشید بر دلهایمان. غمی که به جانمان نشست و تا مغز استخوانمان رابه دردآورد.  دردی که هرگز فراموش نخواهند شد و تا همیشه چون زخمی بر پیکر تاریخ و خواهد ماند و شایسته است چندین سال به احترام رفتگان آن سکوت کرد...   

امروز بادلی مملو از اندوه  اینجا جمع شده ایم تا همدردی خودرا با جانفشانان ناشناخته ابرازداریم. باشد که حضور ما تسلی خاطری شود بر دلهای غمدیده شان. دریا دلانی که تا اتفاق ناگواری نیفتد و از نزدیک شاهد زحمات و از خودگذشتگی های بی دریغشان نباشیم، ماهیت کارشان به چشممان نمی آید و تا عزیزی را در اثر حادثه ای از دست ندهیم، یادمان نمی افتد که قدردان زحمات بی دریغشان باشیم. شرمنده ایم که بهای بیداریمان، خوابیدن ابدی ناجیانی شد  که رفته بودند زندگی ببخشند.  

 بر دستان یاری رسان شما، نعمت های الهی، بوسه می زنیم و از خداوند منان طلب صبر جمیل و اجر جزیل برایتان داریم. و برای جان برکفان زیر آوار از صمیم قلب امید داریم به رحمت بیکران الهی و با تمام وجود دعا میکنیم که معبودمان به حق امام عصرمان در این روزهای غمبار دلهای داغ دیده مان را نور شوق و شعف بخشد و خانواده های چشم به راه را خوشحال نماید.  

روح دلهای بی قراری که در جوارحضرت حق قرار یافتند قرین رحمت الهی باد.

در این دیدار آقای یعقوبی رئیس سازمان آتش نشانی از دانشجویان و کارکنان و اساتید قدر دانی نمودند و در پایان دانشجویان با هدیه گل از کارکنان آتش نشانی قدر دانی نمودند.

عنوان

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.