چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۰

اعضای هیات بورد مهندسی بهداشت محیط از دانشکده علوم پزشکی مراغه بازدید کردند

بهداشت محیط

اعضای هیات بورد مهندسی بهداشت محیط از امکانات موجود در دانشکده علوم پزشکی مراغه جهت راه اندازی رشته مهندسی بهداشت محیط در این دانشکده بازدید کردند.

به گزارش مفدا مراغه، پیرو پیگیری‌­های صورت یافته از طرف ریاست و معاونت آموزشی و پژوهشی دانشکده علوم پزشکی مراغه، دکتر فرزادکیا و دکتر جعفرزاده اعضای هیات بورد مهندسی بهداشت محیط، از امکانات موجود در دانشکده جهت راه­ اندازی رشته مهندسی بهداشت محیط بازدید کردند.

در این بازدید اعضای هیات علمی مهندسی بهداشت محیط دانشکده علوم پزشکی مراغه از زیرساخت­ها و امکانات موجود در دانشکده دیدن کردند.

بنا به اهمیت رشته مهندسی بهداشت محیط بر سلامتی انسان که باعث ارزیابی و اصلاح معضلات زیست محیطی شده است که این مقوله تاثیر محسوسی بر بهداشت عمومی دارد.  بسیاری از تهدیدات بر سلامتی انسان وابسته به محیط زیست بوده و موثرترین روش برای کاهش این مخاطرات، جلوگیری و یا حذف آن مشکلات زیست محیطی می‌باشد.

همچنین اهمیت بسزای بهداشت محیط بر جامعه امروزی، مسئولین دانشکده علوم پزشکی مراغه در تلاش هستند تا رشته مهندسی بهداشت محیط را در دانشکده علوم پزشکی مراغه به سایر رشته های موجود اضافه کنند. 

گفتنی است، دکتر فرزادکیا و دکتر جعفرزاده از تلاش‌­های انجام شده در دانشکده علوم پزشکی مراغه جهت راه ­اندازی رشته بهداشت محیط تشکر و قدردانی کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.