چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵

دبیر انجمن علمی پرستاری دانشگاه علوم پزشکی گناباد:

اختصاص یک اتاق مجزا برای انجمن، امید را در دل دانشجویان زنده کرد

آیدا کریمیان دبیر انجمن علمی دانشجویی پرستاری دانشگاه علوم پزشکی گناباد

دبیر انجمن علمی دانشجویی پرستاری دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: با تلاش ها و پیگیری های فراوان و حمایت دانشکده پرستاری، یک اتاق مجزا برای انجمن علمی در این دانشکده اختصاص داده شد که این خود امید را در دل دانشجویان در جهت ارتقاء سطح علمی و انجام کارهای پژوهشی زنده کرد.

"آیدا کریمیان" در گفت و گو با مفدا – گناباد، اظهار کرد: انجمن علمی پرستاری دانشگاه علوم پزشکی گناباد در سال تحصیلی ۹۷_۹۸ توانست برنامه های مؤثری را برگزار کند که از جمله می توان به برگزاری طرح مدرسه پژوهش اشاره کرد که برای اولین بار در سطح دانشگاه برگزار گردید.

وی ادامه داد: این برنامه، توسط این انجمن با همکاری مرکز تحقیقات توسعه اجتماعی و ارتقا سلامت، معاونت پژوهشی دانشکده پرستاری و کمیته تحقیقات دانشجویی از اردیبهشت ماه سال جاری آغاز و تا آذر ماه به طول خواهد انجامید که در پایان این طرح دانشجویان توانایی چاپ مقالات علمی به بهترین نحو را خواهند داشت.

دبیر انجمن علمی دانشجویی پرستاری مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد اضافه کرد: از دیگر برنامه های این انجمن، برگزاری کمپین و همایش مبارزه با اعتیاد بوده که با همکاری انجمن علمی پزشکی در یکی از پارک های مرکز شهر با برنامه های متفاوتی نظیر سخنرانی، پایش سلامت، غرفه های آموزشی، استندآپ کمدی و ... برگزار گردید.

کریمیان اذعان کرد: این برنامه نیز با همکاری بخش های شهرداری، معاونت بهداشت، بهزیستی، هلال احمر و مؤسسه مردم نهاد فرهنگ سازان رویش اندیشه انجام که به لطف خدا و تلاش بسیار زیاد کادر اجرایی و نیز حمایت های جناب آقای دکتر مینوئیان معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد و همه همکاران آن حوزه، به نحو احسنت اجرا و بازخورد بسیار خوبی هم در بین مردم داشت.

وی با اشاره به برگزاری چندین کارگاه برای دانشجویان این رشته ، گفت: کارگاه فارماکولوژی که با همکاری شورای صنفی دانشگاه در سه جلسه، کارگاه تفسیر آزمایشات که با همکاری انجمن علمی تکنولوژی اتاق عمل از جمله کارگاه های برگزارشده توسط این انجمن است..

دبیر انجمن علمی دانشجویی پرستاری مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد تصریح کرد: این انجمن طبق آئین همیشگی در ابتدای سال به معرفی انجمن به دانشجویان جدیدالورود رشته پرستاری پرداخت و به اعضای جدید نیز آی دی کارت های اختصاصی که برای دانشجویان پرستاری طراحی شده ، داده شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.