چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸

جلسه شورای اطلاع رسانی در معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار شد

شورای اطلاع رسانی

با حضور دکترمحمد رستم پور، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، جلسه شورای اطلاع رسانی معاونت فرهنگی برگزار شد.

به گزارش مفدا گیلان، با حضور دکتر محمد رستم پور، معاون فرهنگی و دانشجویی و رییس شورای اطلاع رسانی، طلعت کاویانی مدیر روابط عمومی دانشگاه و فیروز نصیرزاده مدیر فرهنگی وفوق برنامه، دکتر لسانی مدیر دانشجویی، دانشگاه علوم پزشکی گیلان سایر اعضا  جلسه شورای اطلاع رسانی معاونت فرهنگی برگزار شد.

دکتر محمد رستم پور، معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی  گیلان در این جلسه ضمن اشاره به اهمیت فعالیت‌های خبری و لزوم اطلاع‌ رسانی دقیق، تهیه گزارش و انعکاس خبری رویدادهای فرهنگی دانشجویی دانشگاه را بسیار حایز اهمیت عنوان کرد و گفت: نیاز است تا فعالیت های دانشجویی به صورت کامل منعکس شود و دانشجویان شاخص و برتر در زمینه های مختلف علمی و فرهنگی و... به سایر دانشجویان به عنوان الگو معرفی شوند.

وی ادامه داد:  همچنین نیاز است به صورت فصلی از دانشجویان نظر سنجی صورت گیرد و بر اساس نیاز دانشجویان، تولید محتوای مناسب داشته باشیم.

طلعت کاویانی مدیرروابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیز با بیان پیشنهاداتی در زمینه ارتقای محتوای فرهنگی با برگزاری استارتاپ های دانشجویی و تولید ایده های نو ، تدوین سالانه دوره های آموزشی برای دانشجویان ، انتشار نشریات دانشجویی در سایت دانشگاه ، از همکاری و تعامل بیشتر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی با روابط عمومی معاونت خبر داد و گفت: ما آماده هستیم تا اخبار فعالیت های دانشجویی را در سایت دانشگاه منعکس کنیم تا علاوه بر ایجاد انگیزه ، سبب افزایش مشارکت دانشجویان در فعالیت ها باشیم.

وی همچنین ازفعالیت استودیو سلامت دانشگاه خبر داد و گفت: دانشجویان می توانند از این استودیو جهت تولیدات صوتی  استفاده کنند و می توان از این فضا برای تولید پادکست هایی فرهنگی و آموزشی بهره گرفت.

لیلا غلامی، مدیرروابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی گیلان و دبیر جلسه شورای اطلاع رسانی، ضمن تاکید بر اهمیت اطلاع رسانی در معاونت فرهنگی و دانشجویی ، گزارشی از روند شیوه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ارایه کرد و خواستار تعامل بیشتر و واحدها جهت انعکاس سریع و به موقع اخبار شد. 

وی ادامه داد: با توجه به معرفی یک رابط خبری از هر واحد خوشبختانه شاهد  افزایش کمی و کیفی  اخبار هستیم و همچنین تعامل رسانه ای خوبی بین مفدا و دبیران کانون ها ، انجمن ها و تشکل ها و... وجود دارد و ما نیز تلاش داریم با معرفی برنامه های هریک از آنان سبب آشنایی و در نهایت فعالیت بیشتر دانشجویان شویم .

در پایان این جلسه نیز احکام اعضای شورای اطلاع رسانی توسط معاون فرهنگی و دانشجویی به اعضا اهدا شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.