پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵

برگزاری مراسم تحلیف و جشن دانش آموختگی دانشجویان دندانپزشکی دانشگاه

مراسم تحلیف و جشن دانش آموختگی دانشجویان دندان پزشکی

جشن دانش آموختگی دانشجویان رشته دندان پزشکی ورودی سال ۹۲ دانشگاه علوم پزشکی کردستان امروز در تالار ابن سینا برگزار شد

به گزارش  مفدا کردستان_در ابتدای این مراسم سرپرست دانشکده دندان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کردستان ضمن قدردانی از تلاش ۶ ساله دانشجویان رشته دندان پزشکی گفت:موفقیت دانشجویان این رشته علاوه بر تحصیل و کسب مهارت آموزی نتیجه تلاش والدین آنها است.
دکتر محمد رستگار خسروی در ادامه افزود:دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی کردستان سال ۹۰ در سنندج تاسیس شد.
وی با ابراز امیدواری تصریح کرد:در حال حاضر شاهد بهره برداری از دانشکده دندان پزشکی در فضای ۸ هزاری متری در سنندج هستیم.و ۲۲۵ دانشجو در آن مشغول به تحصیل هستند.
دکتر خسروی در مورد دیگر ظرفیت های دانشکده دندان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت:۱۰ بخش درمانی و ۱۲۵ یونیت دندان پزشکی در این مرکز آموزشی فعال است و شرایط تحصیل دانشجویان به صورت علمی و عملی را فراهم ساخته است.
وی در ادامه افزود:در ۹ سال تاسیس دانشکده دندان پزشکی ۴۰ استاد فعالیت داشتند و این ظرفیت موجب موفقیت دانشجویان شده است.امروز نیز شاهد دانش آموختگی ۲۲ دانشجوی دانشکده دندان پزشکی هستیم.
دکتر خسروی اظهار داشت:امید است در آینده نزدیک شاهد موفقیت هر چه بیشتر دانشجویان در مدارج والای علمی کارآمد در جامعه باشیم.
در این مراسم معاون فرهنگی دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی کردستان ضمن قدردانی بانیان استقلال و امنیت پایدار در کشور و استان گفت:امروز برای والدین دانش آموخته رشته دندان پزشکی که نتیجه تلاش ۲۵ ساله خود را می بینند روز بزرگی در تاریخ زندگی آنها محسوب می شود.
دکتر شعبان سپهر در مورد ویژگی های دانشجویان گفت:عشق،امید و هدفمند بودن رمز موفقیت است و این مهم تنها با حمایت هم جانبه والدین امکان پذیر خواهد بود.
وی در ادامه اظهار داشت:هدف دانشگاه علوم پزشکی کردستان تربیت انسانهای متخصص،
متعهد،مومن و فرهیخته در کنار علم و دانش است.همچنین چنین فردی در جامعه جزو سرمایه های ملی محسوب می شود و نمونه آن در کردستان وجود دارد.
دکتر سپهر در پایان خطاب به دانش آموختگان دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت:ضرورت دارد پس دانش آموختگی و آغاز فعالیت هدف شما ارائه خدمات مطلوب و بی منت به افراد مختلف در جامعه باشد.
در پایان این مراسم از دانش آموختگان رشته  دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی کردستان در تالار ابن سینا با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد.همچنین دانش آموختگان با ادای سوگندنامه فعالیت حرفه ای خود را در رشته دندان پزشکی آغاز کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.