شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۶

تاکنون ۱۳ دانشگاه علوم پزشکی برای حضور در المپیاد قهرمانی دانشجویان علوم پزشکی اعلام آمادگی کرده‌اند

المپیاد قهرمانی دانشجویان دختر

تاکنون ۱۳ دانشگاه علوم پزشکی برای حضور درچهاردهمین دوره المپیاد قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور اعلام آمادگی کرده‌اند.

به گزارش مفدا، دانشگاه‌های علوم پزشکی نیشابور، علوم بهزیستی، رفسنجان، مشهد، اهواز، فسا، زاهدان، بابل، شیراز، دزفول، مازندران، لارستان و مراغه با جمعیت دانشجویی ۶۳۱ نفر، تاکنون برای حضور در المپیاد قهرمانی دانشجویان دختر اعلام آمادگی کرده‌اند و در حال ثبت نام برای حضور در این رویداد ورزشی هستند.

با توجه به برگزاری این المپیاد ورزشی در دو مقطع زمانی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز و با توجه به ضرورت اخذ اطلاعات و آمار شرکت کنندگان برای برنامه‌ریزی دقیق و پیش بینی امکانات مناسب، مسؤولان دانشگاه‌های  علوم پزشکی باید جدول اعلام آمادگی اولیه خود را بر اساس تعداد نفرات مورد نظر در جدول، به تفکیک هر رشته تکمیل و حداکثر تا تاریخ ۲۵ تیر ماه به معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت ارسال کنند

چهاردهمین المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی طی دو مرحله امسال در بازه زمانی ۲۰ مرداد تا هشتم شهریور به میزبانی وزارت بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار می‌شود.

با همت والای مسؤولان دانشگاه علوم پزشکی تبریز بویژه دکتر محمد حسین صومی ریاست دانشگاه و حمایت و پیگیری‌های دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و با توجه به تأکید مدیران تربیت بدنی مناطق مبنی بر برگزاری المپیاد در تابستان ، مقررشد این رویداد ورزشی در دو مرحله و در ۹‌رشته ورزشی در تبریز برگزار شود.

چهاردهمین المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در ۹ رشته ورزشی والیبال، بسکتبال، فوتسال، تنیس روی میز، بدمنتنون، شنا، دوومیدانی، تیراندازی و کاراته برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.