شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳

پیام تشکر و تقدیر ریاست دانشگاه علوم پزشکی جهرم در راستای برگزاری رویداد استارت آپ سلامت شو

دکتر رحمانیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم

ریاست دانشگاه علوم پزشکی جهرم در راستای برگزاری رویداد استارت آپ سلامت شو "توسط معاونت های فرهنگی و دانشجویی،پژوهشی و آموزشی،در دانشگاه علوم پزشکی جهرم طی پیامی از همه تلاشگران برگزاری این رویداد تقدیر نمود .

به گزارش مفدا _ جهرم " دکتر رحمانیان ریاست دانشگاه علوم پزشکی جهرم در پیامی از همه دست اندرکاران برگزاری اولین رویداد استارت آپی (استارت آپ سلامت شو )  دانشگاه تقدیر و تشکر کرد.

متن پیام به شرح زیر است :

بسمه تعالی

اکنون که در هزاره سوم میلادی و عصر پیچیدگی ساختارها و گستردگی نظام های مختلف سازمانی هستیم، بایستی توجهی بیش از پیش به ماموریت نوین دانشگاه ها در خلق ارزش از دانش داشته باشیم .

نقش کارآفرینی در عرصه سلامت به معنای بکار گیری ایده های نوین در تولید محصولات و توسعه خدمات است. دمیدن روح کار آفرینی در دانشجویان،یکی از مهمترین وظایف دانشگاه ها در شرایط کنونی کشور است.

از این رو دانشگاه علوم پزشکی جهرم هم با سایر موسسات،سازمان ها ،دانشگاه ها و مراکز آموزش پزشکی قدم در راستای شکل گیری و توسعه ی زیست بوم کار آفرینی نهاده و اولین رویداد کار آفرینی سلامت خود را تحت عنوان "استارت آپ سلامت شو " با هدف شناسایی و حمایت از استعداد ها و توانمندی های دانشجویی در طرح خلاقانه ی ایده ها جهت بهبود و ارتقای حوزه بهداشت و درمان، در سال رونق تولید بر گزار کرده است.

اینک ضمن آرزوی سلامتی و مزید توفیق برای همه شرکت کنندگان در رویداد ایده های استارت آپی با عنوان " استارت آپ سلامت شو "؛ امیدوارم این فعالیت های علمی خلاقانه بتواند نقش خود را در پیشبرد اهداف علمی ،پژوهشی و کارآفرینی ایفا نموده و از این پس شاهد بهره مندی مضاعف از توانمندی های دانشجویان در جهت تحولات علمی بزرگ، رونق اقتصادی و تولید در ایران اسلامی باشیم .

از همه اساتید و صاحبنظران که در مراحل گوناگون ارزیابی ها در کنار کمیته علمی این رویداد بودند قدردانی میکنم .

همچنین لازم است از همه دانشجویان، اساتید، میهمانان و معاونت های تحقیقات و فناوری، معاونت آموزشی و معاونت فرهنگی و دانشجویی، کمیته تحقیقات دانشجویی،کمیته دانشجویی توسعه آموزش پزشکی ،و انجمن های علمی ،بویژه انجمن علمی اتاق عمل ، به عنوان مبدع و برنامه ریز این رویداد تشکر و قدردانی می نمایم.

والسلام علیکم

دکتر محمد رحمانیان

ریاست دانشگاه علوم پزشکی جهرم

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.