شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷

اطلاعیه،

پشتیبانی از فعالیت های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور در سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸

بنیاد ملی

به اطلاع می رساند بنیاد ملی نخبگان بر اساس آیین نامه "پشتیبانی از فعالیتهای علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور" در سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸ اعتبارها و تسهیلاتی را به دانشجویان مستعد دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور اعطا میکند.

بنیاد ملی نخبگان بر اساس آیین نامه "پشتیبانی از فعالیتهای علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور" در سال تحصیلی  ۱۳۹۸-۹۹اعتبارها و تسهیلاتی را به دانشجویان مستعد دانشگاهها و مراکز آموزش عالی کشور اعطا میکند.

۱-دانشجویان هریک از دانشگاها و مراکز آموزش عالی کشور که واجد شرایط مذکور در شیوه نامه پشتیبانی از فعالیتهای علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور در سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸ هستند، میتوانند درخواست خود را از طریق سامانه اطلاعاتی بنیاد) به نشانیhttps://sina.bmn.ir/ثبت نمایند.

لازم به ذکر است فرایند ثبت نام آن دسته از متقاضیانی که در حال حاضر دانشجو هستند، از پنجم تیرماه سال ۱۳۹۸ آغاز میشود.

دانشجویان باید اطلاعات خود را به همراه تصاویر و مدارک مربوطه، در سامانه سینا بارگذاری و یا به روزرسانی کنند. متقاضیان حداکثر تا پایان روز ۱۵/۵/۱۳۹۸(غیرقابل تمدید(فرصت خواهند داشت گزینه» درخواست بررسی پرونده برای بهره مندی از پشتیبانی های دانشجویی را در بخش ثبت درخواست های سامانه انتخاب کنند.

-شیو نامه پشتیبانی از فعالیتهای علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی در وبگاه بنیاد ملی نخبگان https://sina.bmn.ir/ در قسمت تسهیلات و حمایت ها در دسترس می باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.