یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۴

برگزاری دوره مجازی «آشنایی با دفاع مقدس» برای کلیه مدیران و کارکنان دولت

دوره مجازی دفاع مقدس

دوره مجازی آشنایی با دفاع مقدس به همت مدیریت آموزش سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس برای کلیه مدیران و کارکنان دولت، تولید شد.

به گزارش مفدا فسا به نقل از خبرنگار فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، دوره مجازی آشنایی با دفاع مقدس از اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۷ تا اسفند ماه ۱۳۹۷ توسط شرکت رستا نوین رایا (رایا درس) با حضور اساتید درس دفاع مقدس در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و با نظارت کیفی مدیریت آموزش سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس تولید شد و از فروردین ماه سال ۱۳۹۸ در سایت این شرکت فعال است.

این دوره بر اساس مصوبه ۶۴۶ شورای عالی انقلاب فرهنگی در ۳۰ تیر ۱۳۸۸ و نیز نامه شماره ۴۱۲۳۴ معاون توسعه سرمایه انسانی ریاست جمهوری در تاریخ ۲۷ دی ماه ۱۳۹۱ مبنی بر برگزاری دوره «آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس» برای کلیه مدیران و کارکنان محترم دولت با ۱۳ موضوع متنوع و بسیار مهم (ابلاغی از سوی دولت) از ریشه‌ها و زمینه‌ها جنگ تحمیلی تا شروع، توقف، پاکسازی مناطق عملیاتی، تعقیب و تنبیه متجاوز و نیز دستاوردهای سیاسی، دفاعی، اقتصادی و... دوران دفاع مقدس را شامل می‌شود.

این دوره با ۹ استاد و حداقل ۲۰ کارشناس شرکت رایادرس (یک هزار و ۷۰۰ نفر ساعت) در حدود ۱۰ ماه فعالیت مستمر و نیز بیش از ۴۰۰ ساعت نظارت کیفی، تولید و آماده ارایه به کلیه مدیران و کارکنان دولت (با اولویت وزارت آموزش و پرورش)، طلاب و دانشجویان، سایر داوطلبان و خانواده‌های آنان می‌باشد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاعات بیشتر از این دوره و ثبت نام به آدرس: http:/lms.rayadars.com مراجعه نمایند.

سامانه پشتیبانی دوره نیز با شماره تلفن ۵۴۹۱۴-۰۲۱ از ساعت ۰۸:۳۰ تا ۱۶:۳۰ و پست الکترونیکی support@rayadars.com جوابگوی سوالات داوطلبان گرامی است.

گفتنی است ثبت نام دوره مجازی آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس ویژه کارکنان دولت تا اول مهرماه سال جاری تمدید گردیده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.