یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۴

کارکنان حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی فسا با روند ثبت تجارب مدیریتی آشنا شدند

کارکنان حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی فسا با روند ثبت تجارب مدیریتی آشنا شدند

 در جلسه ای که با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی و کارکنان معاونت تشکیل شد، مهندس علی اکبر رشیدی عضو ستاد راهبری ثبت تجارب مدیریتی به تشریح روند ثبت تجارب مدیریتی پرداخت.

به گزارش مفدا فسا، در جلسه ای که با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی و کارکنان معاونت تشکیل شد، مهندس علی اکبر رشیدی عضو ستاد راهبری ثبت تجارب مدیریتی به تشریح روند ثبت تجارب مدیریتی پرداخت.

وی افزود: تجربه مدیریتی هر اقدام، ماموریت یا پروژه ای است که موجب ایجاد تغییر و یا ارتقا در سطح عملکرد سازمان از طریق بکارگیری رویکردها، شیوه ها و روش های مدیریتی می شود. رشیدی ادامه داد: مستندسازی تجربه مدیریتی نیز فرایندی است که طی آن با دیدگاهی جامع، به ثبت یک تجربه مدیریتی می پردازیم به گونه ای که دیگران بتوانند با مراجعه به مستندی که تهیه شده است، به ابعاد گوناگون تجربه و فرایند تحقق آن پی برده و از آن درس آموزی و یادگیری لازم را داشته باشند.

عضو ستاد راهبردی ثبت تجارب مدیریتی با اشاره به مصوبات این ستاگفت: تا پایان سال جاری تمامی کارکنان هر حوزه در این سامانه ثبت نام  نموده و در صورتی که تجربه مدیرتی داشته باشند آن را ثبت کرده و در صورت تایید تجربه علاوه بر امتیاز ارزشیابی به تجارب برتر نیز جوایزی تعلق خواهد گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.