یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۰

رئیس اداره تغذیه دانشگاه علوم پزشکی کرمان:

در طبخ و توزیع غذا جزو دانشگاه‌های برتر علوم پزشکی هستیم

مطهری

رئیس اداره تغذیه دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: در طبخ و توزیع غذا این دانشگاه جزو دانشگاه‌های برتر علوم پزشکی است و توفیقات خوبی در این زمینه کسب کرده است.

هدایت مطهری در گفت و گو با مفدا با اعلام اینکه سلف دانشگاه علوم پزشکی کرمان در ماه‌های پیش‌رو فعال خواهد بود، اظهار کرد:  آماده خدمت رسانی به دانشجویانی که ترم تابستانی دارند و یا به هر دلیلی در دانشگاه مقیم هستند خواهیم بود.

وی افزود: تعمیرات جزئی و رنگ آمیزی از برنامه‌های دانشگاه در فرصت دوماهه پیش رو خواهد بود که خللی در فعالیت آشپزخانه ما ایجاد نمی‌کند .

رئیس اداره تغذیه دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: تدابیر لازم برای تدارک غذای دانشجویان  در صورت کلید خوردن پروژه صنعتی سازی سلف و تعطیلی آن نیز دیده شده است و دانشجویان ازین بابت نگرانی نداشته باشند.

وی گفت:علی رغم اینکه آشپزخانه ما صنعتی نیست ولی بی تردید در حوزه کیفیت طبخ و توزیع جز بهترین‌ها در بین دانشگاه‌های کشور هستیم و هم دانشجویان ایرانی و خارجی و هم اعضای هیات علمی به این مساله اذعان دارند. 

مطهری افزود: بازخوردهای دانشجویان را، هم مستقیما و هم از طریق نمایندگان آنها در شورای صنفی دریافت می‌کنیم و تلاش داریم روز به روز کیفیت و کمیت غذا را ارتقا دهیم.

رئیس اداره تغذیه دانشگاه علوم پزشکی کرمان در پایان گفت: ماهیانه قریب به ۱۵۰ هزار پرس غذا توزیع می‌کنیم و بین غذاهی سلف دانشگاه، زرشک پلو با مرغ و چلو گوشت محبوب ترین غذاهای ما هستند و آن سوی ماجرا خورش کرفس جز غذاهایی است که بعضا پس از طبخ و توزیع بازخوردهای منفی دانشجویان را بر می انگیزد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.