دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷

در احکامی جداگانه از سوی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت:

مدیرکل منابع انسانی و مدیرکل امور پشتیبانی و رفاهی وزارت بهداشت در سمت خود ابقاء و منصوب شدند

انتصاب

در احکامی جداگانه از سوی سید کامل تقوی نژاد معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، دکتر علی ابراره در سمت مدیر کل منابع انسانی این وزارتخانه و همچنین دکتر مصطفی پریدار در سمت مدیر کل امور پشتیبانی و رفاهی ابقاء شدند.

به گزارش مفدا، طی دو حکم جداگانه از سوی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، دکتر علی ابراره عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی قم به عنوان مدیرکل منابع انسانی و همچنین دکتر مصطفی پریدار عضو هیات علمی به عنوان مدیرکل امور پشتیبانی و رفاهی این وزارتخانه ابقاء و منصوب شد.

متن این احکام که به صورت جداگانه به امضای معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، رسیده به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر علی ابرازه

عضو محترم هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی قم

با سلام

 با عنایت به تعهد، شایستگی و سوابق علمی و اجرایی  ارزشمندتان، جنابعالی  به عنوان  مدیر کل منابع انسانی ابقاء و منصوب می‌شوید .

 امید است با توکل به درگاه خداوند متعال و استفاده بهینه از منابع، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های علمی و اجرایی  مدیران  ستادی و معاونین و مدیران دانشگاه‌های علوم پزشکی بتوانید با رویکردی یکپارچه و منسجم نظام جامع مدیریت منابع انسانی شامل جذب، بهسازی و توانمندسازی و نگهداری و بکارگیری مؤثر منابع انسانی  را بهبود، ارتقاء  و نهادینه سازید.

برای جنابعالی و کلیه همکاران ارزشمندتان از ایزد منان موفقیت بیش از پیش  در جهت تحقق اهداف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خواهانم .

جناب آقای دکتر مصطفی پریدار

عضو محترم هیات علمی

سلام علیکم

   با عنایت به تعهد، صداقت، پاک دستی و تجارب علمی و اجرایی ارزشمندتان ، جنابعالی به عنوان  مدیر کل امور پشتیبانی و رفاهی ابقاء و منصوب  می‌شوید.

امید است با توکل به خداوند متعال و با استفاده بهینه از منابع، ظرفیتها و توانمندی‌های علمی و اجرایی کلیه مدیران حوزه معاونت و دیگر معاونت‌های ستادی و معاونت‌های توسعه مدیریت و منابع دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور و سازمانهای وابسته گام‌های موثری همچون گذشته در جهت تحقق اهداف وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی بردارید.

بدیهی است کلیه مدیران و مشاوران حوزه معاونت در راستای دستیابی به اهداف مورد نظر، همکای‌های لازم را با  جنابعالی و همکاران ارزشمندتان خواهند نمود. توفیق روز افزون شما را از درگاه ایزد منان خواستارم .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.