دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۵

دوهزار و ۹۲۳ دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی کاشان سال گذشته وام دانشجویی دریافت کردند

دكتر گيلاسي

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه گفت: دوهزار و ۹۲۳ دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی کاشان در سال گذشته موفق به دریافت وام از صندوق رفاه دانشجویان شدند که از این تعداد ۱۱۸۰ نفر دانشجویان پسر و مابقی دانشجویان دختر بودند.

به گزارش مفدا کاشان، دکتر حمیدرضا گیلاسی ضمن اعلام این خبر بیان داشت: تعداد ۲۰۰۵ نفر از دانشجویان این دانشگاه در سال گذشته وام تحصیلی به مبلغ ۱۵ میلیارد و ۷۱۱ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال دریافت کردند.

وی در خصوص بهره مندی دانشجویان غیر بومی که ساکن خوابگاه نیستند برای استفاده از وام مسکن تصریح کرد: ۱۸۷ نفر از دانشجویان به مبلغ یک میلیارد و ۸۷۸ میلیون و ۲۲۵ هزار ریال وام مسکن دریافت کردند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه همچنین اظهار داشت: وام ضروری نیز از جمله تسهیلاتی است که همه ساله دانشگاه علوم پزشکی کاشان به دانشجویان واجد شرایط اعطاء می‌کند که سال گذشته ۲۲۹ دانشجو موفق به دریافت وام ضروری به ارزش یک میلیارد و ۴۶۲ میلیون ریال شدند.

گیلاسی در پایان افزود: تعداد ۳۸نفر از دانشجویان در سال ۹۷ وام ودیعه مسکن به ارزش سه میلیارد و ۴۰۵ میلیون ریال دریافت کرده و کل دانشجویان دانشگاه در سال گذشته در برابر حوادث بیمه شدند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.