دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۲

سومین جلسه رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان با مدیران معاونت فرهنگی برگزار شد

جلسه رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان با مدیران معاونت فرهنگی

سومین جلسه دکتر قزلباش؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان با مدیران و معاون فرهنگی و اموردانشجویی در روز چهارشنبه ۱۹ تیرماه در محل دفتر ریاست دانشگاه و با حضور رئیس و جانشین دانشگاه، معاون و جانشین معاون فرهنگی و مدیران این معاونت برگزار شد.

به گزارش مفدا زنجان ارائه این جلسه در ادامه دستور جلسات گذشته مبنی بر ارائه گزارش عملکرد سال ۹۷ و برنامه های پیش رو در سال ۹۸ از ساعت ۸ الی ۱۱ صبح در محل دفتر ریاست با حضور اعضا تشکیل شد.

دکتر قزلباش؛ رئیس دانشگاه، به تلاش مضاعف برای پیشبرد اهداف در سال ۹۸ اشاره و بر اخذ تصمیم های درست، منطقی و کارشناسانه در جهت اهداف و سیاست های دانشگاه تأکید کرد.

وی با اشاره به وضعیت موجود خوابگاه های دانشجویی بر لزوم بهسازی و ارتقاء وضعیت موجود با راهکارهای کوتاه مدت، راهکارهایی در این زمینه بیان کرد و در ادامه در خصوص اهمیت شورای انظباطی و نقش همکاران در این مجموعه در پیشگیری از خطاهای دوران دانشجویی با محوریت مشاوره، ارشاد و راهنمایی گفت: «دانشجویان مانند فرزندان ما هستند باید به همان نسبت که در برخورد با خطاهای فرزندان خود با حوصله و دقت تلاش می کنیم بهترین روش را انتخاب کنیم در مواجهه با دانشجویان هم باید به همین ترتیب اقدام شود.»

یکی دیگر از موضوعات مورد بحث در این جلسه اقدامات و عملکرد اداره مشاوره بود که شاخص های موجود مورد بررسی قرار گرفت. دکتر عمارلو؛ معاون فرهنگی و امور دانشجویی در این زمینه، ضمن ارائه وضعیت موجود مدیریت ها و ادارات معاونت از حمایت ها و راهنمایی های دکتر قزلباش تشکر کرد. در این جلسه هر کدام از مدیران این معاونت، در خصوص چالش های موجود و اقدامات در پیشرو در حوزه خود نکاتی را مطرح کردند و راهکارهای رفع موانع پیر رو بررسی شد.

                                                             

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.