سه‌شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۱

اعلام آمادگی ۳۷ دانشگاه برای حضور در المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان دختر علوم پزشکی

المپیاد قهرمانی دانشجویان دختر

تاکنون ۳۷ دانشگاه علوم پزشکی برای حضور درچهاردهمین دوره المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور اعلام آمادگی کرده‌اند.

به گزارش مفدا، دانشگاه‌های علوم پزشکی نیشابور، علوم بهزیستی، رفسنجان، مشهد، اهواز، فسا، زاهدان، بابل، شیراز، دزفول، مازندران، لارستان و مراغه با جمعیت دانشجویی ۶۳۱ نفر، جزو اولین دانشگاه‌هایی بودند که نسبت به حضور دراین المپیاد اعلام آمادگی کرده بودند و دیگر دانشگاه‌های علوم پزشکی نیز در تدارک ثبت نام و آمادگی حضور در این رویداد ورزشی هستند و پیش بینی می‌شود میزان استقبال و مشارکت دانشگاه‌ها برای حضور در المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان دختر گسترده باشد.

تاکنون یک‌هزار و ۷۴۱ نفر از ۳۷ دانشگاه علوم پزشکی متشکل از ورزشکاران، کادر فنی، سرپرستان و همراهان تیم، حضور خود را برای شرکت درچهاردهمین المپیاد قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی قطعی کرده‌اند.

با توجه به برگزاری این المپیاد ورزشی در دو مقطع زمانی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز و با توجه به ضرورت اخذ اطلاعات و آمار شرکت کنندگان برای برنامه‌ریزی دقیق و پیش بینی امکانات مناسب، مسؤولان دانشگاه‌های  علوم پزشکی باید جدول اعلام آمادگی اولیه خود را بر اساس تعداد نفرات مورد نظر در جدول، به تفکیک هر رشته تکمیل و حداکثر تا تاریخ ۲۵ تیر ماه به معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت ارسال کنند

چهاردهمین المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی طی دو مرحله امسال در بازه زمانی ۲۰ مرداد تا هشتم شهریور به میزبانی وزارت بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار می‌شود.

با همت والای مسؤولان دانشگاه علوم پزشکی تبریز بویژه دکتر محمد حسین صومی ریاست دانشگاه و حمایت و پیگیری‌های دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و با توجه به تأکید مدیران تربیت بدنی مناطق مبنی بر برگزاری المپیاد در تابستان ، مقررشد این رویداد ورزشی در دو مرحله و در ۹‌رشته ورزشی در تبریز برگزار شود.

چهاردهمین المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در ۹ رشته ورزشی والیبال، بسکتبال، فوتسال، تنیس روی میز، بدمنتنون، شنا، دوومیدانی، تیراندازی و کاراته برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.