سه‌شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۴

با کسب رتبه اول در بخش تیمی؛

تیم پسران دانشگاه علوم پزشکی کاشان به مرحله کشوری جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت راه یافت

کاشان/بخش تیمی

تیم پسران دانشگاه علوم پزشکی کاشان پس از کسب رتبه اول بخش تیمی منطقه چهار دانشگاه های علوم پزشکی کشور به مرحله کشوری جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت راه یافت.

به گزارش مفدا کاشان، تیم پسران دانشگاه پس از رقابت و کسب رتبه اول در بخش تیمی مسابقات منطقه چهاردانشگاه های علوم پزشکی کشور راهی مرحله کشوری شد.

رقابت‌های بخش تیمی جشنواره قرآن و عترت برای نخستین بار در جشنواره بیست و چهارمین اجرا شد و دانشجویان شرکت‌کننده در این بخش به صورت مشترک و در ۱۱ مرحله به سوالات حفظ، قرائت و مفاهیم پاسخ دادند.

در این مسابقات که در دو بخش آقایان وخواهران به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد روز دوشنبه ۲۴ تیرماه جاری برگزار شد؛ در بخش آقایان، گروه دانشگاه علوم پزشکی کاشان با کسب ۷۱.۷۵  امتیاز عنوان نخست را به دست آورد. در این گروه، ابوالفضل حکیم الهی، حسان بکرانی و محمدداوود فلاحی میبدی به سوالات بخش‌های مختلف پاسخ دادند.

در بخش خواهران، گروه اصفهان توانست ۴۸.۲۵ امتیاز را از آن خود کند و به عنوان گروه برتر شناخته شود و گروه دختران دانشجوی دانشگاه‌های علوم پزشکی کاشان و شهرکرد هم در این مسابقات به امتیازات ۴۶ و ۲۳.۷۵ دست یافتند.

گفتنی است مرحله کشوری بخش تیمی هم زمان با مسابقات بخش آوائی در آبان ماه ۹۸ به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.