چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۷

تقدیر از دست اندرکاران حوزه خوابگاهی دانشگاه علوم پزشکی ایلام

1

با توجه به پایان سال تحصیلی، در نشستی، از زحمات و تلاش‌های همه کارکنان و دست اندرکاران حوزه خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام تقدیر شد.

به گزارش مفدا ایلام، این نشست صمیمی در دفتر معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام  و با حضور همه کارکنان امور خوابگاه‌ها اعم از خدماتی، نگهبان، سرپرست و... برگزار شد و حاضران به بیان نظرات و پیشنهادات خود در رابطه با بهبود وضعیت خوابگاه‌ها پرداختند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با اشاره به وضعیت مطلوب این معاونت در حوزه خوابگاه‌ها، اظهار داشت: وقتی یک فیلم سینمایی را می‌بینیم نگاه ما تنها معطوف به هنرپیشه اصلی و داستان آن می‌شود در حالی که ده‌ها نفر در پشت صحنه جهت موفقیت این فیلم تلاش می‌کنند و حتی به نوعی بار اصلی را بر دوش می‌کشند و اگر فیلم قوی نباشد همه دست‌اندرکاران آن اعم از بازیگر و کارگردان و سایر عوامل زیر فشار و انتقاد قرار خواهند گرفت.

دکتر روح‌اله استاک خطاب به حاضرین گفت: وضعیت ما در مجموعه معاونت فرهنگی و دانشجویی و حوزه خوابگاه‌ها نیز به همین منوال و مانند یک فیلم است و اگر در جاهایی شما به عنوان عوامل پشت صحنه چشم نمی‌آیید به این دلیل است که عملکرد مجموعه ما و تمام واحدها و بخش‌های معاونت مثبت است و همگی به نحو احسن مشغول انجام وظایف خود هستند.

استاک با بیان اینکه نگهبان، اساس خوابگاه است، تصریح کرد: تا زمانی که عملکرد مجموعه ما مثبت و خوب است باید از همه دست اندرکاران در هر رده و پستی تقدیر شود چون اگر موفقیتی حاصل شود توسط یک نفر انجام نمی‌گیرد بلکه حاصل یک کار تیمی و گروهی است.

در ادامه، حاضران به بیان نظرات ، پیشنهادات و خواسته‌های خود از مسئولین معاونت و دانشگاه پرداختند و دکتر استاک هم قول داد که این موارد را در جلسه هیات رئیسه دانشگاه مطرح کند.

در پایان و به پاس یک سال فعالیت و تلاش، از همه دست اندرکاران این حوزه تقدیر شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.