چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۱

دانشجویان دانشکده علوم پزشکی مراغه صاحب سالن ورزشی اختصاصی می شوند

مراسم کلنگ زنی سالن ورزشی و ساختمان کلاسی

مراسم کلنگ زنی ساختمان 24 کلاسه و سالن ورزشی چند منظوره با حضور فرماندار شهرستان ویژه مراغه، سرپرست دانشکده علوم پزشکی مراغه و معاونین ایشان برگزار شد.

به گزارش مفدای مراغه، دکتر علی جنتی، سرپرست دانشکده علوم پزشکی مراغه، با اشاره به لزوم توسعه ی زیرساخت های آموزشی دانشکده گفت: با توجه به اینکه در سال گذشته چهار رشته ی جدید در دانشکده ایجاد  شد و در سال های پیش رو قصد داریم امکان ایجاد رشته های دیگر مورد نیاز منطقه را در این دانشکده فراهم کنیم، افزایش فضای آموزشی از اولویت های ما است.

وی افزود: البته همزمان با افزایش فضای آموزشی، هیئت علمی مورد نیاز هم جذب شده است کما اینکه در سال گذشته 7 نفر هیئت علمی و 10 نفر تعهد خاص یا بورسیه به کادر علمی دانشکده اضافه شده است و برای آینده هم متناسب با توسعه ی آموزشی دانشکده هیئت علمی جدید جذب خواهد شد.

دکتر علی جنتی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تاکید بر اهمیت توجه به فعالیت های رفاهی دانشجویان در کنار فعالیت های آموزشی افزود: گفته می شود روح سالم در تن سالم است. با در نظر گرفتن این نکته و به منظور داشتن دانشجویانی سرحال و سرزنده سالن ورزشی چند منظوره در محوطه ی دانشکده احداث خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.