سه‌شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۴

بر اساس گزارش امور رفاهی؛

هزار و ۷۴۷ نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان در سال تحصیلی ۹۸–۹۷ وام دانشجویی دریافت کردند

امور رفاهی

طبق آمار امور رفاهی دانشگاه هزار و ۷۴۷ از نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان مبلغی معادل ۱۳ میلیارد و ۲۷۴ میلیون و ۹۳۳ هزار ریال در قالب وام های مسکن، تحصیلی، ضروری، شهریه و ودیعه مسکن دریافت نمودند.

به گزارش مفدا رفسنجان، طبق آمار واصله از امور رفاهی دانشگاه، هزار و ۷۴۷ از نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان مبلغی معادل ۱۳ میلیارد و ۲۷۴ میلیون و ۹۳۳ هزار ریال در قالب وام های مسکن، تحصیلی، ضروری، شهریه و ودیعه مسکن دریافت نمودند.

شایان ذکر است، تعداد هزار و ۳۸۳ نفر از دانشجویان در قالب وام تحصیلی که بیشترین نوع دریافتی وام بوده است، مبلغی به ارزش ۱۰ میلیارد و ۳۲۷ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال دریافت کردند.

بنا بر این گزارش، با توجه به امکان استفاده دانشجویان غیرخوابگاهی از وام مسکن، تعداد ۹۳ نفر از دانشجویان نیز توانستند مبلغ ۹۴۸ میلیون و ۱۳۳ هزار ریال در قالب وام مسکن و ودیعه مسکن از صندوق رفاه دانشجویان دریافت کنند.

خاطرنشان میشود، بیشترین آمار دریافت وام پس از وام تحصیلی مربوط به وام ضروری بوده که از این میزان تعداد ۲۴۸ نفر وام ضروری عادی و تعداد ۹ نفر از دانشجویان نیز وام ضروری حج، که جمعا به ارزش ۱ میلیارد و ۵۵۱ میلیون ریال بوده است، دریافت کرده اند.

همچنین تعداد ۱۴ نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان نیز موفق شدند در سال تحصیلی ۹۸ – ۹۷ مبلغ ۴۴۸ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال وام شهریه از دانشگاه دریافت کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.