چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۵

مراسم تقدیر از کارمند بازنشسته معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کردستان

راسم تقدیر از کارمند بازنشسته معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کردستان

همزمان با بازنشستگی سیامک پاک اعتقاد کارمند امور دانشجویی دانشگاه مراسم بزرگداشتی برای تقدیر از زحمات چند ساله او برگزار شد.

به گزارش مفدا کردستان _ در این مراسم که ظهر امروز  ۲۵تیرماه  درتالار این سینا برگزار شد مدیران،کارکنان معاونت و معاون دانشجویی و فرهنگی نیز حضور داشتند.
  
  معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کردستان در  این مراسم گفت:سیامک پاک اعتقاد یکی از دهها همکار معتقد و مومن معاونت دانشجوی بود که امروز پس از چند دهه تلاش و فعالیت ،شاهد بازنشستگی او هستیم.
دکتر شعبان سپهر در ادامه اظهار داشت:رفتار این همکار زحمتکش و پر تلاش به قدری ارزشمند و والا است که امروز شاهد تاثیر گذاری آن در حوزه معاونت فرهنگی و دانشجوی هستیم.
وی در مورد شان و منزلت همکاران قدیمی حوزه معاونت تصریح کرد:کارکنان حوزه معاونت جزو همکاران پر تلاش این بخش از دانشگاه محسوب می شوند و جوانان می توانند از آنها بعنوان الگوی شغلی و اجتماعی بهره ببرند.امید است چنین الگوهایی در سالهای آینده نیز وجود داشته باشند.
در ادامه این مراسم مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت:سالهای خدمت سیامک پاک اعتقاد سرشار خاطرات خوب و شیرین برای تمام همکاران است.
دکتر صادق ابراهیمی اظهار داشت:از تمامی کارکنان و همکارانی که بانی چنین مراسمی بودند صمیمانه قدردانی میکنم.
گفتنی است در پایان این مراسم معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کردستان با اهدای لوح و هدیه از چند دهه خدمت سیامک پاک اعتقاد کارمند نمونه حوزه معاونت دانشگاه قدردانی کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.