چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۰

با حضور رؤسای ادارات رفاه و مشاوره و سلامت روان وزارت بهداشت؛

اولین همایش ملی زندگی دانشجویی، فرصت ها و آسیب ها در دانشگاه بوعلی سینا همدان برگزار شد

اولین همایش ملی زندگی دانشجویی، فرصت ها و آسیب ها

اولین همایش ملی زندگی دانشجویی، فرصت ها و آسیب ها با تاکید بر دانشجویان ساکن در خوابگاه های دانشجویی (سراها) با همکاری دانشگاه علوم پزشکی همدان و به میزبانی دانشگاه بوعلی سینا برگزار شد.

به گزارش مفدا همدان، با حضور محمدی فیض آباد رئیس اداره رفاهی دانشجویان وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی و دکتر صادقی رئیس اداره مشاوره و سلامت روان این وزارتخانه و با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان، نخستین همایش ملی زندگی دانشجویی، فرصت ها و آسیب ها برگزار گردید.

در این همایش که به میزبانی دانشگاه بوعلی سینا و در آن مسئولین صندوق رفاه دانشجویی وزارت علوم نیز حضور داشتند، مسئولین دانشگاه بوعلی و وزارت خانه های بهداشت و علوم به سخنرانی و ارائه مطالبی در خصوص خوابگاه ها و سرهای دانشجویی پرداختند.

پخش کلیپ و گزارش با موضوع ارائه گزارش عملکرد از فعالیت های حوزه خوابگاه های دانشجویی دانشگاه بوعلی سینا در کنار بیان مشکلات و موارد مختلف در این خصوص از دیگر برنامه های این همایش یک روزه به شمار می رفت.

یکی از نکات قابل توجه در همایش ملی زندگی دانشجویی، حضور دکتر «سیده زهرا اصغری» معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان، مدیران امور دانشجویی و امور فرهنگی و فوق برنامه، مدیر مفدا همدان و نیز کارشناسان این معاونت بود.

برای مشاهده ادامه تصاویر این همایش لطفا اینجا کلیک بفرمایید (۱)

برای مشاهده ادامه تصاویر این همایش لطفا اینجا کلیک بفرمایید (۲)

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.