یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۳

رئیس اداره مشاوره و سلامت روان وزارت بهداشت عنوان کرد:

فعالیت بیش از ۴۶۰ نفر در ادارات مشاوره و سلامت روان دانشگاه های علوم پزشکی کشور

اولین همایش ملی زندگی دانشجویی، فرصت ها و آسیب ها

رئیس اداره مشاوره و سلامت روان وزارت بهداشت در اولین همایش ملی زندگی دانشجویی، فرصت ها و آسیب ها که به میزبانی دانشگاه بوعلی سینا همدان برگزار شد ضمن ارائه گزارش عملکردی از این اداره، گفت: ۴۶۳ نفر در قالب تیم اداره مشاوره و سلامت روان در ۶۵ دانشگاه و دانشکده علوم پزشکی در سراسر کشور مشغول به ارائه خدمات در این حوزه هستند.

به گزارش مفدا همدان، دکتر «افسانه صادقی» رئیس اداره مشاوره و سلامت روان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اولین همایش ملی زندگی دانشجویی، فرصت ها و آسیب ها که به میزبانی دانشگاه بوعلی سینا همدان برگزار شد به ارائه گزارش عملکردی از این اداره پرداخت.

وی در ادامه با اشاره به آسیب های اجتماعی در بین دانشجویان اضافه کرد: با توجه به این آسیب های اجتماعی، فعالیت ها و کارهایی در وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی صورت پذیرفته و برنامه ریزی شده است.

صادقی همچنین خاطر نشان کرد: ۴۶۳ نفر در قالب تیم اداره ی مشاوره و سلامت روان در ۶۵ دانشگاه و دانشکده علوم پزشکی در سراسر کشور مشغول به ارائه خدمات در حوزه مشاوره و سلامت روان به دانشجویان هستند و ارائه این خدمات بر اساس سیاست ها، آیین نامه ها و دستورالعمل های وزارت بهداشت است.

رئیس اداره مشاوره و سلامت روان وزارت بهداشت در پایان با بیان اینکه دانشجویان نیز با ادارات ما در سطح دانشگاه ها همکاری خوبی دارند اذعان داشت: در اداره مشاوره و سلامت روان وزارت بهداشت، طرح هایی در حال اجرا و نیز قابل اجرا بوده و یا برنامه ریزی برای اجرای آن ها درحال انجام است.

گفتنی است، این همایش یک روزه با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان و با حضور مسئولینی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت در سالن اجتماعات "سرو" دانشکده کشاورزی دانشگاه بوعلی سینا برگزار شد.

برای مشاهده ادامه تصاویر این همایش لطفا اینجا کلیک بفرمایید (۱)

برای مشاهده ادامه تصاویر این همایش لطفا اینجا کلیک بفرمایید (۲)

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.