پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۲

بازدید معاون فرهنگی و دانشجویی از اردوی تیم فوتسال دانشجویان دختر اعزامی به چهاردهمین المپیاد ورزشی

بازدید معاون فرهنگی و دانشجویی از اردوی تیم فوتسال دانشجویان دختر اعزامی به چهاردهمین المپیاد ورزشی

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با همراهی جمعی از مدیران معاونت از اردوی آماده سازی تیم فوتسال دانشجویان دختر این دانشگاه بازدید کرد.

به گزارش مفدا بوشهر، این بازدید با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی، مدیر دانشجویی، مدیر فرهنگی و امور فوق برنامه، رییس اداره تربیت بدنی، مدیر مفدا و جمعی از کارشناسان جهت بررسی وضعیت دانشجویان فوتبالیست اعزامی به چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر علوم پزشکی های کشور در تبریز، صورت گرفت.

معاون فرهنگی و دانشجویی در حاشیه این دیدار طی نشستی صمیمانه با دانشجویان فوتسالیست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به گفت و گو پرداخت.

دکتر "اکرم فرهادی" با اشاره به جایگاه دختران فوتسالیست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: اعضای این تیم از میان تعداد زیادی از دانشجویان انتخاب شده اند و جایگاه ویژه ای دارند، قدر این جایگاه را بدانید و با اعتماد به نفس و خودباوری بهترین عملکرد خود را ارائه دهید. شما با توانمندی هایی که دارید می توانید بهترین جایگاه ها را کسب کنید فقط به آنچه که دارید باور داشته باشید و با قدرت و اعتماد به نفس تلاش کنید.

معاون فرهنگی و دانشجویی ضمن قدردانی از تلاش هدفمند دانشجویان در این حوزه، تصریح کرد: مهم نیست که نتیجه مسابقات چه خواهد شد مهم این است که در این یک ماه باقیمانده و اردوی آماده سازی تلاش کرده و از موقعیتی که به شما تعلق گرفته در جهت پیشرفت و انسجام بیشتر، نهایت استفاده را  کنید. هر چقدر انسجام تیم بیشتر باشد، عملکرد نیز بهتر خواهد شد.

در ادامه دکتر فرهادی از همراهی یک گروه روانشناس با تیم فوتسال دختران دانشگاه خبر داد و گفت: جهت کنترل استرس و بهبود عملکرد ذهنی و روحی دانشجویان شرکت کننده در مسابقات،  دکتر اسدی راد(روانشناس/ مدیر فرهنگی) و کارشناسان اداره مشاوره در طول اردو همراه تیم خواهند بود.

مدیر فرهنگی و امور فوق برنامه بیان داشت: ویژگی مهم اردوهای آماده سازی ورزشی،‌ فشرده و سخت بودن تمرینات است که این خود نظم زیادی را می طلبد، که بدن و ذهن هم زمان برای مسابقات آماده شود. علاوه بر تمریناتی که بدن شما نیاز دارد تا به آمادگی بالایی برسد ذهن شما هم نیاز به تقویت و رسیدگی دارد.

دکتر اسدی راد (روانشناس) همچنین خاطر نشان کرد: برای ادامه مسیر حتما نقشه راه داشته باشید، نظم درونی منجر به تمرکز بیشتر شده و نظم بیرونی کمک می کند مهارت های شما تقویت و در نتیجه بازی بهتری ارائه دهید. در این مسیر داشتن حس خوب و مثبت و لذت بردن از تمرین می تواند بسیار کمک کننده باشد، فارغ از اینکه نتیجه چه خواهد شد.

در ادامه این نشست دانشجویان فوتسالیست مسائل خود را مطرح کردند و در پایان معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای حل آنها دستورات لازم را صادر کرد.

گفتنی است؛ چهاردهمین المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی طی دو مرحله امسال در بازه زمانی ۲۰ مرداد تا هشتم شهریور به میزبانی وزارت بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار می‌شود.

عکاس: هادی مبارکی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.