شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۲

مدیردانشجویی علوم پزشکی بیرجند برای بررسی وضعیت اسکان دانشجویان دانشکده پیراپزشکی به فردوس رفت

بیرجند/خوابگاه خودگران

مدیر دانشجویی دانشگاه با همراهی رئیس اداره خوابگاه ها، در سفری یک روزه به فردوس رفت تا از خوابگاه های خودگردان دانشکده پیراپزشکی و بهداشت این شهرستان و زیر مجموعه دانشگاه بازدید نماید.

به گزارش مفدا بیرجند، دکتر محمد ابراهیم عبدالرزاق نژاد با همراهی ابراهیم ایوبی و حضور مسئولین دانشکده پیراپزشکی و بهداشت فردوس ابتدا به خوابگاه خودگران دخترانه تون سنتر و سپس خوابگاه خودگران پسرانه مجتمع الماس رفت و از نزدیک به بررسی وضعیت اسکان دانشجویان پرداخت.

وی همچنین از سالن ورزشی فرهنگ دانشگاه پیام نور فردوس که دانشجویان دانشکده پیراپزشکی طبق برنامه زمانبندی مشخص از آن استفاده می کنند بازدید کرد.

دکتر عبدالرزاق نژاد در این سفر یک روزه که با هدف پیگیری و بررسی تفاهم قرار داد ترم آینده تحصیلی با خوابگاه های خودگران صورت گرفته بود، توجه ویژه مسئولان دانشکده برای رفع مشکلات صنفی رفاهی دانشجویان را خواستار شد.

گفتنی است 408 نفر دانشجو در دانشکده پیراپزشکی و بهداشت فردوس در رشته های پرستاری، بهداشت، فوریت های پزشکی، فناوری اطلاعات و... در سال تحصیلی 97-98 مشغول به تحصیل بوده که از این تعداد 130 نفر در خوابگاه خودگران دخترانه و 77 نفر در خوابگاه پسرانه اسکان داشتند

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.