شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۴

دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی همدان در ۴ رشته از ۶ رشته ورزشی با درخشش و اقتدار مجوز ورودی المپیاد تبریز را کسب نمودند

تمرینات المپیاد ورزشی

در مسابقات ورودی المپیاد دانشجویان دختر منطقه غرب کشور، دختران ورزشکار دانشگاه علوم پزشکی همدان در رشته های والیبال، بسکتبال، بدمینتون و کاراته با کسب مقام اول مجوز حضور در المپیاد ورزشی تبریز را اخذ نمودند

به گزارش مفدا همدان، در جریان برگزاری مسابقات ورزشی منطقه غرب کشور و مرحله انتخابی چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور، دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان توانستند با کسب برتری در مسابقات والیبال، بسکتبال، بدمینتون و کاراته مجوز حضور در مسابقات کشوری المپیاد ورزشی تبریز را کسب نمایند.

تیم  والیبال همدان موفق شده تیم کرمانشاه را با نتیجه ۲ بر ۱ شکست دهد

همچنین تیم والیبال همدان با نتیجه ۲ بر صفر بر تیم کردستان چیره شد

در مسابقات بسکتبال تیم همدان توانست با نتیجه ۵۶ بر ۲۳ بر تیم کرمانشاه به برتری مقتدرانه دست یابد و به مقام نخست این مسابقات دست یابد.

در مسابقات کاراته:

کسب مقام اول کاتای انفرادی توسط خانم شقایق محمدی

کسب مقام دوم کومیته وزن ۵۵- کیلوگرم توسط خانم شقایق محمدی

کسب مقام اول کومیته وزن ۶۸+ کیلوگرم توسط خانم مینا نوروزی

کسب مقام دوم کومیته وزن ۶۱- کیلوگرم توسط خانم پانته آ شکوهی

گفتنی است دانشجویان دختر دانشگاه علی رغم انجام تمرینات منظم و بدون شک داشتن شایستگی موفق به کسب سهمیه در رشته های فوتسال و تنیس روی میز نشدند.

خاطر نشان می شود در رشته های انفرادی رکوردی مانند تیراندازی، دو و میدانی و شنا نیز دانشجویان دختر دانشگاه در صورت کسب حد نصاب لازم به المپیاد تبریز اعزام خواهند شد.

لازم به ذکر  مسابقات ورزشی منطقه غرب کشور و مرحله انتخابی چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور به میزبانی دانشگاه های علوم پزشکی سنندج، کرمانشاه و همدان و کسب مجوز حضور در المپیاد ورزشی دختران در تبریز با شایستگی  و درخشش دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان به پایان رسید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.