یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۲

طی انتخابات شورای مرکزی انجمن علمی دانشجویان؛

دبیر انجمن علمی صنایع غذایی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز مشخص شد

2

"الهه علیخواه" دانشجوی سال دوم علوم و صنایع غذایی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با اکثریت آرا به عنوان دبیر انجمن علمی این دانشگاه برگزیده شد.

به گزارش مفدا تبریز، انتخابات شورای مرکزی انجمن علمی دانشجویان صنایع غذایی برگزار شد.

طی این انتخابات الهه علیخواه، دانشجوی سال دوم علوم و صنایع غذایی با اکثریت آرا بعنوان دبیر انجمن علمی برگزیده شد.

گفتنی است، این دانشجو از همان اوایل دانشگاه و ترم اول به فعالیت‌های فوق برنامه علی‌الخصوص فعالیت‌های فرهنگی و علمی علاقمند بوده و حضور فعال در انجمن‌های علمی، کانون‌های فرهنگی را در کارنامه خود دارد.

وی همچنین در چند نشریه دانشجویی بعنوان هیئت تحریریه حضور فعال داشته است.

علیخواه در مصاحبه با مفدا تبریز گفت: انجمن علمی دانشجویان صنایع غذایی توانست در اولین همایش فصل نو،فصل نشاط علمی که آبان ماه سال۹۷ برگزار گردید بعنوان فعالترین انجمن علمی دانشگاه انتخاب و مورد تقدیر مسئولین دانشگاه قرار بگیرد.

وی ادامه داد: این مقام بخاطر فعالیت هایی بوده که انجمن علمی با تلاش شورای قبلی خود انجام داده است من جمله برگزاری مناظره با موضوع مواد غذایی تراریخته، برگزاری چندین‌ بازدید علمی، برگزاری کارگاه های آموزشی، برگزاری کرسی آزاد اندیشی وسایر فعالیت ها .

دبیر جدید انجمن علمی صنایع غذایی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز در پایان گفت: چنین سابقه درخشانی وظیفه سنگینی بر دوش من می گذارد تا با ادامه فعالیت‌های قبلی و پیاده سازی ایده های جدیدی که برای هرچه فعالتر کردن انجمن دارم، مقام فعالترین انجمن را حفظ کنیم. همچنین از دانشجویان علاقمند به فعالیت در حوزه صنایع غذایی دعوت میکنم تا به جمع ما پیوسته تا با گسترش و ترکیب ایده‌های نوین انجمن را پابرجا و سربلند نگهداریم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.