یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۵

کمیته ساماندهی خوابگاهی دانشگاه علوم پزشکی زنجان در دفتر ستاد مرکزی تشکیل شد

کمیته ساماندهی خوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی زنجان

سومین جلسه کمیته خوابگاهی دانشگاه صبح روز شنبه ۲۹ تیرماه با حضور دکتر عمارلو؛ معاون فرهنگی و امور دانشجویی، دکتر مهراسبی؛ معاون توسعه مدیریت و منابع و سایر اعضا در محل دفتر ریاست ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی زنجان تشکیل شد.

به گزارش مفدا زنجان، رایزنی با دانشگاه آزاد جهت اجاره یک بلوک از خوابگاه حضرت معصومه(س) و یا سایر ساختمان ها، بررسی فضاهای اداری دانشگاه (مجتمع فجر- آپارتمانهای مسکونی اساتید در پردیس- ساختمان دانشکده تغذیه)، جلسه با خوابگاه داران غیردولتی، پیگیری ساختمان بیمه سلامت واقع در خیابان صفا، برآورد هزینه تجهیز و راه اندازی دو واحد خوابگاه دیگر، تعریف مگا پروژه برای خوابگاه (از طریق سازمان مدیریت و برنامه ریزی) و هماهنگی با راه و شهرسازی و ادامه جستجوی فضاهای مناسب جهت اجاره و یا خرید خدمت خوابگاهی، از جمله مصوباتی بود که در این جلسه با بحث و بررسی اعضا به تصویب رسید.

دکترمهراسبی؛ در این جلسه با تشریح وضعیت موجود دانشگاه از نظرتعداد دانشجو و چشم انداز آینده دانشگاه، بر کارشناسی دقیق­تر جهت برنامه­ریزی و ساماندهی فضاهای خوابگاهی اشاره و به استفاده از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های سایر دانشگاه‌ها، بالاخص دانشگاه آزاد، تاکید کرد.

دکتر عمارلو؛ معاون فرهنگی و اموردانشجویی ضمن ارائه گزارش از اقدامات انجام یافته درطی ۱۰ روز گذشته، خواستار همکاری بین بخشی دانشگاه و سایر ادارات برای رفع چالش های پیش رذوی خوابگاه ها شد. وی در ادامه با اعلام نواقص و مشکلات موجود در خوابگاها، راهکارهای بلندمدت و اقدامات صورت گرفته در این زمینه را ارائه و چالش­های پیش رو را برای حاضرین تشریح کرد. در ادامه حاضرین با بیان دیدگاه های خود، موانع و مشکلات اداری را تشریح و راهکارهای حل آن را ارائه کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.