یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۵

دقایقی قبل؛

پانزدهمین اجلاس معاونان فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت آغاز به کار کرد

اجلاس معاونان فرهنگی و دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی کشور

با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت و معاونان فرهنگی و دانشجویی بیش از ۶۴ دانشگاه و دانشکده علوم پزشکی از سراسر کشور؛ پانزدهمین اجلاس معاونان فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت آغاز به کار کرد.

به گزارش مفداگلستان به نقل از مفدا، دقایقی قیل با حضور خانم دکتر سیما سادات لاری؛ معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و بیش از ۶۴ معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم  پزشکی وزارت بهداشت، پانزدهمین اجلاس معاونان فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت آغاز به کار کرد.

در ابتدای این اجلاس دکتر لاری ضمن خوش آمد گویی به معاونان فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، از تلاش‌های مثمر ثمر دکتر فراهانی معاون پیشین فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت تشکر و تقدیر کرد و گفت: تلاش‌های پنج ساله دکتر فراهانی در طول سال‌های گذشته بسیار چشمگیر بوده است و به خوبی توانسته است موفقیت‌های بسیار خوبی را در حوزه فرهنگی در فضای دانشگاهی علوم پزشکی ایجاد کند.

لاری صداقت و زحمات خالصانه دکتر فراهانی را عاملی بر موفقیت وی در مسیر کاری پیش رو  در حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت دانست و بیان داشت:دکتر محمدرضا فراهانی در همین مدت یک ماهه مشورت‌ها و همراهی‌های بسیار خوبی در مسیر انتقال تجربه و کمک به هر چه بهتر منتقل شدن این مسؤولیت داشته‌اند که این حرکت بسیار ارزشمند است و نشان می‌دهد که همه ما می‌دانیم این جایگاه میراث رنج‌ها و تلاش‌های افراد بسیار بزرگی است که اکنون این امانت به ما سپرده شده است و باید تلاش کنیم تا نتیجه زحمات کشیده شده در این مسیر را به خوبی پیش ببریم.

گفتنی است ادامه این جلسه با حضور دکتر نمکی؛ وزیر بهداشت همراه خواهد بود تا به مشکلات و دغدغه‌های معاونان فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور پرداخته شود.

آشنایی با نظامات بودجه ریزی در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور و عقد تفاهم نامه بین معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و کمیته امداد امام خمینی و سازمان بهزیستی و توانبخشی کشور از جمله دیگر برنامه‌های پانزدهمین اجلاس معاونان فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.