یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۲

بازدید مدیر امور دانشجویی از خوابگاه ها

بازدید

همزمان با شروع کار سید ابوالقاسم هادی نیا معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، مدیر دانشجویی با کلیه مسئولین واحدهای زیر مجموعه خود در تاریخ 29 تیرماه از سه خوابگاه دانشجویی بازدید کردند.

به گزارش مفدا یاسوج؛ وحید محمدحسینی مدیر امور دانشجویی، به همراه مسئول نقلیه، تغذیه، بهداشت محیط، مسئول خوابگاه ها، مسئول روابط عمومی و دبیر شورای صنفی با هماهنگی سید ابوالقاسم هادی نیا معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی به صورت سرزده  از خوابگاه های فاطمیه، امام حسن (ع) و سمیه بازدید به عمل آوردند و از نزدیک با مسائل و مشکلات دانشجویان آشنا شدند.

بازدید شامگاهی از خوابگاه فاطمیه آغاز شد که دانشجویان حاضر در این خوابگاه از ناهماهنگی و نبود سرویس های نقلیه گلایه داشتند.

قرار شد این مشکل با هماهنگی و اعلام برنامه دانشجویان توسط شورای صنفی به مدیریت حل گردد.

مسائل دیگر از قبیل مشکلات جزئی در تاسیسات و کمبود فضای مفید برای هر نفر در برخی واحد ها نیز از طرف دانشجویان مطرح گردید که قول مساعدت و پیگیری برای حل مشکلات و رفاه بیشتر دانشجویان داده شد.

مدیر امور دانشجویی و هیئت همراه در ادامه بازدید های خود به خوابگاه امام حسن(ع) رفتند و در مورد خواسته ها و مشکلات دانشجویان گفتگو کردند.

دانشجویان در این خوابگاه پیگیر بحث روشنایی راهرو ها، بازنشدن برخی سایت ها و برنامه ها از قبیل اینستاگرام، و تعداد نفرات بالای هر واحد بودند و نسبت به پیگیری مدیر امور دانشجویی و شورای صنفی جهت نوسازی و زیبا سازی خوابگاه تقدیر و تشکر کردند.

آنها هم چنین در بحث تغذیه اعلام کردند مسائل مد نظرشان به مسئول مربوطه اعلام شده بود و ترتیب اثر داده شده است و از وی نیز تشکر به عمل اوردند.

محمد حسینی در حاشیه  بازدید از این خوابگاه به لزوم نصب دوربین های مداربسته جهت امنیت بیشتر این خوابگاه ها که در مناطق پر تردد قرار دارند تاکید کرد.

در ادامه بازدید از خوابگاه سمیه به عمل آمد که کیفیت پایین تغذیه، کمبود جارو برقی، مسائل تاسیساتی سرویس های بهداشتی و حمام ها، کمبود طی، قطع و وصل شدن زیاد اینترنت و باز نشدن اینستاگرام گلایه های دانشجویان این خوابگاه بود که قرار شد با پیگیری مداوم مسئولان هر بخش مشکلات در اسرع وقت حل شوند.

مدیر امور دانشجویی با توجه به دغدغه دانشجویان ارشد مبنی بر پیگیری در خصوص وجوه پرداخت شده برای خوابگاه اعلام کرد: از مهر ماه سال جاری قوانین مربوط به وزارتخانه اجرایی خواهد شد.

محمد حسینی خاطر نشان کرد: هدف از بازدید خوابگاه‌های دانشجویی، ایجاد شور و نشاط در بین دانشجویان، ارتقای کیفیت خوابگاه‌ها، مشارکت دانشجویان در نگهداری و حفظ اموال خوابگاه‌ها و همچنین بهبود سطح زندگی دانشجویی است.

خدانظر تیموری مسئول بهداشت محیط معاونت فرهنگی ضمن بیان نکاتی در خصوص رعایت بهداشت فردی، محیط و تغذیه به دانشجویان اظهار داشت: بدون همکاری شما دانشجویان و پیگیری دبیر شورای صنفی نتیجه قابل قبولی در بهبود مشکلات مطرح شده به دست نخواهد آمد.

مظفری مسئول تغذیه در خصوص اعتراض دانشجویان در نحوه پخت، توزیع و کیفیت غذا نکات مهم را یادداشت  و همکاری با دانشجویان را در خصوص رفع مشکلات تقبل نمود.

شریفی مسئول نقلیه در خصوص رفت و آمد  دانشجویان مستقر در خوابگاه ها در ساعت مقرر ومشخص توسط دبیر شورای صنفی به این عزیزان قول همکاری داد.     مردانی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.