دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲

نشست صمیمانه ریاست دانشگاه با برگزیدگان و فعالین قرآنی دانشگاه علوم پزشکی فسا برگزار شد

نشست صمیمانه ریاست دانشگاه علوم پزشکی فسا با فعالین قرآنی دانشگاه

این نشست به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی و اداره قرآن و عترت دانشگاه، با حضور فعالین و برگزیدگان قرآنی قبل از اعزام به مسابقات سراسری بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت(ع) دانشگاه های علوم پزشکی کشور در سالن روزبهان دانشگاه برگزار گردید.

به گزارش مفدا فسا، آقای علی اکبر رشیدی سرپرست اداره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی فسا ضمن اعلام این خبر گفت: این نشست به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی و اداره قرآن و عترت دانشگاه،  با حضور فعالین و برگزیدگان قرآنی قبل از اعزام به مسابقات سراسری بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت(ع) دانشگاه های علوم پزشکی کشور در سالن روزبهان دانشگاه برگزار گردید.

دکتر علی اصغر خالقی ریاست دانشگاه، با بیان این که نشستی زیبا تر از کلام خدا نیست از حضور در جمع قشر فرهیخته قرآنی دانشگاه ابراز خرسندی نمود و ادامه داد: با توجه به این که در وضعیت کنونی که عده ای جهت فرهنگ ضد قرآنی، دین گریزی و بداخلاقی برنامه ریزی و سرمایه گذاری میکنند عده ای دیگر بدنبال کلام خدا هستند جای بسی خرسندی و امیدواری است.

وی از حضور پررنگ جامعه قرآنی ابراز امیدواری نمود و تاکید کرد: شایسته است،  فعالین قرآنی علاوه بر مسابقات قرآن در سایر حیطه های قرآنی نیز ورود پیدا کنند و سایرین را نیز جذب نمایند.

دکتر مجید نقدی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه نیز ضمن خوش آمد گویی به برگزیدگان قرآنی و تشکر از ریاست دانشگاه، به بیان دیدگاه ها و ارائه آمار شرکت کنندگان جشنواره،  تعداد برگزیدگان و مقایسه آن با سال گذشته پرداخت.

وی همچنین از جانب برگزیدگان قرانی مراتب تشکر خود را از ریاست دانشگاه بخاطر توجه و عنایت به فعالین قرآنی و تشویق های مادی و معنوی برگزیدگان اعلام نمود.

در پایان جلسه تعدادی از برگزیدگان قرآنی به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود پرداختند.    

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.