دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۹

پورمیرزایی، مسئول طرح ولایت سازمان بسیج دانشجویی:

خروجی طرح ولایت ایجاد نظم فکری و دقیق اندیشه ای برای دانشجویان

حاجی زاده_مشهد

پورمیرزایی، مسئول طرح ولایت سازمان بسیج دانشجویی گفت: این دوره توسط سازمان بسیج دانشجویی کشور و با همکاری مؤسسه آموزشی امام خمینی(ره) همه ساله با حضور دانشجویان منتخب دانشگاه‌های سراسر کشور ویژه برادران و خواهران برگزار می‌شود. 

به گزارش مفدا مشهد، طرح ولایت دانشجویان دختر سراسر امسال با میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از تاریخ ۳۰ تیرماه لغایت ۸ شهریور ماه ۹۸ در مجموعه پردیس دانشگاه در حال برگزاری می باشد.

پورمیرزایی، مسئول طرح ولایت سازمان بسیج دانشجویی در حاشیه مراسم توجیهی بیست و چهارمین دوره این طرح در گفتگو با مفدا مشهد در مسجد حضرت زهرا "سلام الله علیها" دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: این دوره توسط سازمان بسیج دانشجویی کشور و با همکاری مؤسسه آموزشی امام خمینی(ره) همه ساله با حضور دانشجویان منتخب دانشگاه‌های سراسر کشور ویژه برادران و خواهران برگزار می‌شود. 

وی افزود:منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در طول سالهای گذشته همواره پیشران آرمان‍ها و اهداف انقلاب اسلامی بوده است. تأثیر خط مشی ها و هدایت های ایشان در حصول دستآوردهای غیرقابل باور انقلاب اسلامی به گونه ای است که حتی دشمنان و بدخواهان این نظام مقدس نتوانستند در مقابل نقش ایشان سکوت کنند و زبان به اعتراف گشودند. بیانیه ی گام دوم انقلاب که در آستانه ی دهه ی پنجم انقلاب اسلامی توسط ایشان منتشر شد را می توان یک برنامه ی جامع و کامل دانست که با درنظرگرفتن نقاط قوت، نقاط ضعف، فرصت ها و تهدیدهای انقلاب و مسیری که در پیش رو داریم، نقشه راه امت اسلامی را تبیین نموده اند. آنچه بیش از هر موضوعی در این بیانیه جلب توجه می کند تکرار پربسامد واژه ی جوان می باشد. از منظر رهبر معظم انقلاب گام دوم بیش از هر چیز دیگر متکی بر ایمان، اراده و امید جوانان مؤمن انقلابی است. به همین جهت بر ما جوانان انقلابی لازم است تمامی ابعاد، الزامات و اقتضائات این بیانیه به عنوان نقشه راه مسیر پیش روی انقلاب اسلامی فهم و تبیین گردد تا بتوانیم با عمل به مسئولیت تاریخی خود و به لطف خداوند متعال این انقلاب را که ادامه ی انقلاب های انبیاء علی نبینا و علیهم السلام و ائمه ی اطهار علیهم السلام می باشد را به ظهور منجی بشریت حضرت بقیة الله الاعظم أرواح العالمین له الفداء برسانیم. 

پور میرزایی ادامه داد: مباحث محتوایی این دوره آموزشی ۶ کتاب هست  معادل ۱۲ واحد درسی که طبق یک سیر منطقی توسط موسسه امام خمینی"ره" و زیر نظر علامه مصباح یزدی تدوین شده است  و امیدواریم خروجی این دوره ایجاد نظم فکری و دقیق اندیشه ای برای دانشجویان عزیز باشد.

مسئول طرح ولایت سازمان بسیج دانشجویی خاطر نشان کرد: ۱۳۰۰ دانشجوی دختر و حدود ۱۲۰۰دانشجوی پسر در دو مرحله با شرکت در این  دوره آموزشی با فهم دقیق درست و منظم اسلام با شرکت در کلاسهای ۳۰ نفره  آشنا خواهند شد.

وی در پایان در خصوص نحوه حضور دانشجویان در این دوره گفت:دانشجویان علاقه مند می بایست ابتدا ثبت نام اولیه را انجام دهند سپس مورد گزینش و مصاحبه قرار می گیرند و پس از آزمون اینترنتی حائزین رتبه های برتر به این دوره آموزشی فراخوانده می شوند.

تهیه و تدوین خبر: لیلا حاجی زاده

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.