دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۷

در نشست اعضای شورای صنفی با معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه مطرح شد:

مطالبات شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از معاون فرهنگی دانشجویی

شورای صنفی

حمایت مالی از تشکل ها و کانونها، سرویس‌های ایاب وذهاب، تغذیه، اینترنت، برگزاری جشن‌ها و مراسمات، وضعیت خوابگاه ها و ... از مطالبات اعضای شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با معاون فرهنگی دانشجویی این دانشگاه بود.

به گزارش مفدایاسوج، این جلسه با حضور "دکتر هادی نیا" معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج و وحید محمد حسینی، مدیر امور دانشجویی، دبیر شورای صنفی و روابط عمومی این معاونت برگزار شد.

مطالبات بیان شده از سوی "ابوذر ارجمند" دبیر شورای صنفی و اعضای شورا در این جلسه شامل  پیگیری سرویس‌های ایاب وذهاب، تغذیه، اینترنت، برگزاری جشنها و مراسمات، حمایت مالی از تشکل ها وکانونها، وضعیت خوابگاه ها و.. بود که پس از بیان این مشکلات به بررسی و ارائه راهکارهای حل مسائل پیرامون این حوزه ها پرداخته شد.

در این جلسه ابتدا معاون فرهنگی و امور دانشجویی در خصوص انتظارات متقابل و چالش های پیش روی هرکدام از بخش ها توضیحاتی را ارائه داد.

مشخص شدن وضعیت بوفه در پردیس دانشگاه و همچنین در خصوص پیگیری بوفه مرکزی دانشگاه و خوابگاه گلستان از موارد مهم جلسه بود که با حضور معاون فرهنگی دانشجویی، مدیر دانشجویی، دبیر شورای صنفی، کارشناس تغذیه، اعضای شورای صنفی و روابط عمومی معاونت مورد بررسی قرار گرفت.

بررسی قراردادهای غذای دانشجویی، تصمیم گیری درخصوص قیمت غذای دانشجویی در ترم آینده و ارائه راهکارهای لازم درمورد قراردادهای تغذیه دستور کار این نشست بود.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج همچنین تغذیه را مهمترین بخش ارائه خدمات رفاهی به دانشجویان برشمرد و تصریح کرد: با وجود خصوصی سازی در این بخش، همچنان نظارت دقیقی بر روند ارائه خدمات و کیفیت غذا از سوی دانشگاه بر این حوزه وجود دارد.

در خصوص تعیین زمان حرکت سرویس های ایاب ذهاب، مقرر شد از این پس تعیین زمان روزانه سرویس برگشت از دانشگاه برای کل خوابگاه‌های خارج از پردیس، به طور مستقیم بر عهده شورای صنفی هر خوابگاه باشد.

موضوع بعدی که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت تجهیز اتاق ورزش خوابگاه های دانشجویی بود که با حضورمعاون فرهنگی دانشجویی در روزهای آینده، بررسی خواهد شد.

تهیه خبر: مردانی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.