پنجشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵

اسامی راه یافتگان به بخش ادبی دهمین جشنواره بین‌المللی «سیمرغ» اعلام شد

جشنواره سیمرغ

هیات داوران بخش هنرهای ادبی دهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ، اسامی برگزیدگان این بخش را به دبیرخانه جشنواره اعلام کردند که در این بین ۶ اثر از تبریز به چشم میخورد.

به گزارش مفدا تبریز، با اعلام اسامی راه یافتگان بخش هنرهای ادبی دهمین جشنواره بین‌المللی «سیمرغ» از میان ۳۲۰۰۰ هزار اثر ثبت شده در  دبیرخانه جشنواره در بخش های آزاد دانشجویان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی کشور و بخش  فرهنگ سلامت دانشجویان دانشگاههای سراسر کشور، ۴ اثر از دانشگاه علوم پزشکی تبریز و ۲ اثر از دانشگاه نبی اکرم تبریز به جمع بهترین ها راه یافتند .

این جشنواره در سه بخش آزاد سلامت وبین الملل برگزار میگردد که هنرهای ادبی یکی از زمینه های این جشنواره میباشد که شامل رشته هایی همچون ترانه، داستان و شعر می باشد.

این جشنواره همه ساله با شعار سالم زیستن هنر است به همت وزارت بهداشت درمان وآموزش پزشکی برگزار میگردد ودانشگاه علوم پزشکی تبریز در طی چهارسال گذشته حائز رتبه اول بین دانشگاه های علوم پزشکی شرکت کننده بوده است.

همچنین دراین دوره از جشنواره ۵۰۰۰ اثر از دبیرخانه دانشگاه علوم پزشکی تبریز به جشنواره سیمرغ فرستاده شده است که از نظر تعداد آثارنیز تبریز پیشرو در بین دانشگاههای کشور می باشد.

مشاهده اسامی برگزیدگان جشنواره سیمرغ

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.