یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۶

گفتگو با عضو تیم المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان دختر

راهی که طی کرده ام هرگز آسان و بی دردسر نبوده است

ورزشی

مهرنگار دهقان دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، اهل چهارمحال بختیاری با شرکت در ۴ دوره از مسابقات ( دو دوره المپیاد، یک دوره مسابقات انتخابی و یک دوره مسابقات همگانی) موفق به اخذ یک مدال طلا و یک مدال برنز شده است.

به گزارش مفدا اصفهان دهقان که در سال های دبیرستان عضو تیم بریج نو در چهارمحال بوده است بیان کرد: برای رسیدن به کلاس های دانشگاه، بیمارستان،تمرینات فوتسال، کلاس زبان و... از تفریحاتم، خواب روز و شبم گذشته ام اما هیچگاه از درس برای ورزش و از ورزش برای درسم کم نکرده ام و سعی کردم این دو را کنار هم داشته باشم.راهی که طی کرده ام هرگز آسان و بی دردسر نبوده است.
توصیه من به همسن و سالانم این است که بعلت شرایط نه چندان مساعد موجود، حتما در کنار کار و تحصیل، یکی از علایق خود را پیگیری کنند تا در طی تحمل سختی ها اسیر ناامیدی نشوند و روحیه خود را حفظ کنند. علیرغم تمام مشکلات موجود برای یک جوان همواره توان ساخت راه حل و ایجاد بهانه هایی برای حس خوب وجود دارد بنابراین تاکید می کنم که علاوه بر درس (که بی شک باید برایش وقت و انرژی بگذارند) به علاقه های خود در زمینه های دیگر نیز بها دهند.
دهقان در رابطه با چگونگی مدیریت زمان برنامه های خود افزود:
نکته ای که هر دانشجوی هدفمندی باید مدنظر خود قرار دهد این است که تایم های بی استفاده ی هر کدام از ما در طول روز درمجموع بسیار زیاد است مانند تایمی که در اتوبوس و تاکسی هستیم، تایمی که منتظر استاد هستیم و تایم های بیهوده ی دیگر که اگر اولویت ها و لیست کارها و اهداف خود را بصورت نوشته شده همراه داشته باشیم بهتر می توان از این زمان ها بهره برد.
برنامه ی من برای آینده چه در حیطه ورزشی و چه در حیطه درسی در ادامه راه قطعا خدمت به هم وطنانم خواهد بود و بسیار علاقمندم که هرچند کوچک، نقشی در راستای رشد و شکوفایی کشورم داشته باشم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.