سه‌شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۱

به همت انجمن علمی داروسازی دانشگاه علوم پزشکی گیلان؛

ایستگاه "فرهنگ مصرف صحیح دارو" در رشت برگزار شد

ایستگاه مصرف صحیح دارو/انجمن علمی داروسازی

با هدف آگاهی بخشی به مردم در رابطه با نحوه صحیح مصرف دارو، اولین ایستگاه "فرهنگ مصرف صحیح دارو" توسط انجمن علمی دانشجویی داروسازی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، در پارک قدس رشت برگزار شد.

به گزارش مفدا گیلان، به همت انجمن علمی داروسازی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، اولین ایستگاه "فرهنگ مصرف صحیح دارو"، پنجم مردادماه سال جاری در پارک قدس رشت برگزار شد.

این ایستگاه در راستای معرفی عوراض مصرف خود سرانه دارو و نادیده گرفتن مشکلات و عوارض ناشی از مصرف نادرست و نا به جای دارو توسط عموم و همچنین افزایش تدریجی مصرف دارو با افزایش سن برگزار شد.

دانشجویان عضو انجمن علمی دانشجویی داروسازی دانشگاه در این برنامه ضمن اهداء پمفلت‌های آموزشی به مردم، به سوالات آنها در زمینه دارویی پاسخ می‌دادند.

"پاشا ابراهیمی" دبیر انجمن علمی داروسازی دانشگاه در گفتگو با خبرنگار مفدا گیلان گفت: هدف اصلی این برنامه آگاهی بخشی به مردم در رابطه با نحوه صحیح مصرف داروهایشان و همچنین رفع ابهامات آن ها در زمینه دارویی بوده است.

وی افزود: امید است در آینده نزدیک بتوانیم ایستگاه‌های جامع تر و کاربردی‌تری در زمینه دارو و ارتقای فرهنگ مصرف دارو برگزار کنیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.