دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۴

جلسه همکاری مشترک دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و صنعتی امیر کبیر برگزار شد

همکاری

در راستای ارتقاء سطح همکاری‌های بین دانشگاهی و افزایش همکاری‌های مشترک حوزه‌های پزشکی، مولکولی، سلولی و ژنتیکی با حیطه‌های تکنولوژی و مهندسی دانشگاه‌ها، جلسه همکاری مشترک دانشگاه علوم پزشکی ایران و صنعتی امیر کبیر برگزار شد.

به گزارش مفدا ایران، جلسه همکاری مشترک معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی ایران و دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد.

این جلسه در سالن طبقه هشت کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم پزشکی ایران، با حضور "دکتر ملکوتی" معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه، "دکتر حسینی" معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه صنعتی امیر کبیر، مدیران دفتر معاونت تحقیقات و فناوری و مدیر فناوری دانشگاه ایران و مدیران دفتر پژوهشی دانشگاه صنعتی امیر کبیر برگزار شد.

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی ایران در این نشست بیان کرد: برای ارتقای سطح همکاری های بین دانشگاهی و افزایش همکاری های مشترک حوزه های پزشکی، مولکولی، سلولی و ژنتیکی با حیطه های تکنولوژی و مهندسی دانشگاه ها، می بایست جلسات مشترک متعددی با دانشگاه های فنی و مهندسی فراهم شود.

در ادامه "دکتر حسینی" معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر اظهار کرد: با توجه به بستر مناسبی که معاونت پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی ایران که شامل مراکز تحقیقاتی و پژوهشکده ها می باشد، می تواند بهترین زمینه برای همکاری مشترک و تبدیل محصول علمی به فناوری را فراهم نماید.

گفتنی است، در این جلسه ایده پردازی، پتانسیل های موجود در هر دو دانشگاه بین گروه های مختلف پژوهشی و تحقیقاتی مطرح و توصیه های لازم در راستای ایجاد نقاط مشترک همکاری صورت گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.