سه‌شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۸

مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم عنوان کرد:

خریداری ۲۰۰ کتاب مورد نیاز دانشجویان خوابگاهی/تنوع غذاهای دانشجویی بیشتر می‌شود

قم

مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به خرید ۲۰۰ جلد کتاب در قالب ۸۰ عنوان برای دانشجویان ساکن خوابگاه، افزود: حرکت دانشگاه به سمت صنعتی‌سازی آشپزخانه و توجه به تنوع و کیفیت غذاها است.

به گزارش مفدا قم، "محمد عزیزی‌فر" طی گفت‌وگو با خبرنگار مفدا قم با اشاره به اینکه حجم کارهای دانشجویی در فصل تابستان افزایش قابل توجهی دارد، اظهار کرد: این فصل فرصت مناسبی برای انجام کارهای عمرانی، آماده‌سازی خوابگاه‌ها و فراهم‌سازی بسترهای رفاهی سال تحصیلی جدید است.

وی از تنظیف خوابگاه‌های دانشجویی در فصل تابستان یاد کرد و افزود: محوطه‌ای با بیش از چهار هزار متر مربع مساحت در خوابگاه خواهران درحال ایجاد و توسعه است که در این محوطه مکان ویژه‌ای برای دوچرخه‌سواری و پیاده‌روی دانشجویان ایجاد و آلاچیق‌ها، آبنماها و مبلمان نصب می‌شود.

مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم خاطرنشان کرد: در خوابگاه برادران نیز با توجه به اینکه دانشجویان از ورودی واحدها گلایه داشتند به دنبال تنظیف و رفع مشکلات موجود هستیم و از ۱۶ واحدی که قرار بود به مجموعه خوابگاه‌های پسران اضافه شود تاکنون ۱۰ واحد اضافه شده که امیدواریم تا مهرماه سیستم سرمایشی و گرمایشی آن‌ها را درست کنیم.

وی از حرکت دانشگاه علوم پزشکی قم به سمت صنعتی‌سازی آسپزخانه یاد کرد و گفت: قرارداد خود را با آشپزخانه تمدید و در قرارداد جدید تنوع و کیفیت غذاها را مورد توجه قرار داده‌ایم.

عزیزی‌فر خاطرنشان کرد: به درخواست دانشجویان ۲۰۰ جلد کتاب در قالب ۸۰ عنوان مورد نظر آن‌ها خریداری شده و مدیریت و نگهداری آن‌ها به صورت مستقیم به برخی از دانشجویان در خوابگاه‌ها سپرده شده است.

وی از برگزاری انتخابات پنجمین دوره شوراهای صنفی یاد کرد و گفت: دبیران واحدها انتخاب شده و باید دبیر شورای صنفی مرکزی را تا اوایل مهرماه انتخاب کنند تا شورای صنفی کار خود را با قدرت و توان بیشتری دنبال کند.

مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم با تاکید بر اینکه برای تامین اسکان دانشجویان جدیدالورود مشکلی نخواهیم داشت، تصریح کرد: امیدواریم با استمرار حمایت‌ها بتوانیم در حوزه خوابگاه‌ها طی سال تحصیلی جدید شاهد تحولاتی باشیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.