شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۶

برگزاری جشن دانش آموختگی پرستاری ۹۱ بهمن ماه در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل

جشن دانش اموختگی اردبیل

رمز موفقیت دانش آموختگان «رشته پرستاری» مسئولیت پذیری و صداقت حرفه‌یی است.

 به گزارش مفدا اردبیل،جامعه پرستاری مفتخر است ورود گروهی دیگر از فرزندان عزیز این سرزمین را با عنوان دانش آموختگان رشته پرستاری ۹۱ بهمن ماه  دانشگاه علوم پزشکی اردبیل روز  جمعه ۸ بهمن ۹۵ پذیرا باشد.و این افتخار با حضور معاونت محترم دانشجویی فرهنگی دانشگاه و ریاست محترم دانشکده پرستاری مامایی اردبیل جشن گرفته شد .

 در این مراسم جناب آقای دکتر محمدی ریاست محترم دانشکده پرستاری مامایی طی سخنانی ضمن عرض تبریک به دانشجویان برای به پایان رساندن موفق این دوره از تحصیلاتشان فراغت از تحصیل را به منزله جدایی از کتاب ندانسته و بر استمرار علم آموزی و بکارگیری علمی آموخته های خود در مرحله کار و خدمت رسانی تاکید فرمودند.

در ادامه این مراسم دکتر بهروز دادخواه معاونت محترم فرهنگی دانشجویی دانشگاه نیز طی سخنانی ضمن تبریک و تهنیت این مقطع به دانش آموختگان فرهیخته و آگاه، جایگاه علم پرستاری را بین سایر علوم پزشکی ویژه و رفیع دانسته با اشاره به سرو کار داشتنمستقیم پرستاران با سلامت مردم بر رعایت موازین اخلاقی ، انسانی و شرعی از سوی قشر خدوم پرستاران در حرفه مقدسشان تاکید نمودند.

وی در ادامه با اشاره و تاکید بر سخنان دکتر محمدی ریاست محترم دانشکده پرستاری و مامایی مبنی بر بی معنا بودن فراغت و جدایی از تحصیل علم و دانش برای دانشجویان به آنان سفارش نمودند که ارتباط خود را تا آخر عمر با کتب و منابع علمی حفظ نمایندو هیچ گاه خود را بی نیاز و فارغ شده از کسب علم و دانش ندانند.و این فرصت را به عنوان نعمتی از نعمات الهی برای خدمت گزاری به مردم در تامین سلامتشان تلقی نمایند.

این مراسم شاد و پر شکوه با قرائت سوگند نامه توسط خانم دکتر تذکری و اهدائ لوح تقدیر به دانش آموختگان پرستاری پس از 2 ساعت با پذیرایی از مدعوین،میهمانان و خانواده های آنان به پایان رسید.

عنوان

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.