سه‌شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۷

برگزیدگان رشته‌های آوایی در گروه برادران معرفی شدند؛

راه یابی چهار نفر از شرکت کنندگان دانشگاه علوم پزشکی کرمان به مرحله سراسری بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت

قران

برگزیدگان رشته های اذان، تحقیق، تواشیح و همخوانی و دعا خوانی در گروه برادران بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت معرفی شدند.

به گزارش مفدا، سهم دانشگاه کرمان از نتایج اعلام شده سه نفر می باشد. میلاد ناصری در رشته دعا خوانی، فاطمه سعیدی در رشته قرائت تحقیق دانشجویان خواهر، محمد حسینی در رشته ترتیل دانشجویی و مهدی شریف زاده در رشته حفظ اساتید اسامی هستند که نامشان بین اسامی معرفی شده به چشم می خورد. نتایج سایر رشته ها به زودی اعلام می شود.

در بخش آوایی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت یازده هزار نفر با یکدیگر رقابت کردند و پس از طی مراحل داوری افرادی که موفق به کسب حدنصاب شده‌اند به مرحله پایانی این جشنواره راه پیدا کرده‌اند.

در بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت در بخش آوایی در رشته تحقیق هزار نفر، در رشته ترتیل ۳ هزار نفر، در حفظ سوره نباء هزار و ۲۰۰ نفر، در رشته حفظ یک جزء هزار و ۲۰۰ نفر، در رشته حفظ ۳ جزء ۳۰۰ نفر، در رشته حفظ ۵ جزء ۴۰۰ نفر در رشته حفظ ۱۰ جزء ۲۰۰ نفر، در حفظ ۱۵ جزء ۱۷ نفر، در حفظ ۲۰ جزء ۱۰۰ نفر، در حفظ کل قرآن ۱۰۰ نفر، در رشته اذان ۶۰۰ نفر و رشته دعا و مناجات ۷۰۰ نفر شرکت کردند.

رشته حفظ سوره نباء و حفظ ۳ جزء قرآن کریم تنها در مرحله دانشگاهی برگزار شد و از برگزیدگان در دانشگاه‌های علوم پزشکی تقدیر می‌شود.

دانشگاه علوم پزشکی شیراز با هزار و ۲۰۰ نفر شرکت کننده بیشترین متقاضی را در این بخش از جشنواره داشته است و پس از آن دانشگاههای علوم پزشکی کرمانشاه با ۸۰۰ نفر و تهران با ۷۰۰ نفر بیشترین شرکت کننده را در بخش آوایی داشتند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.