سه‌شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۰

آزمون کتبی مرحله کشوری بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت برگزار شد

جشنوراه قرآن

همزمان با سراسر کشور آزمون مرحله کشوری بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت با شرکت برگزیدگان مرحله دانشگاهی این آزمون در دانشگاه‌ علوم پزشکی بندرعباس نیز برگزار شد.

به گزارش مفدا هرمزگان، مدیرفرهنگی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در گفتگو با مفدا از برگزاری مرحله کشوری بخش کتبی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت خبر داد و گفت: امروز همزمان با سراسر کشورسه شنبه ۸ مرداد آزمون مرحله کشوری بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت با شرکت برگزیدگان مرحله دانشگاهی این آزمون در سه گروه دانشجویان، کارکنان و اساتید در دانشگاه‌ علوم پزشکی بندرعباس برگزار شده است.

صدیقه رنجبر گفت: آزمون در بخش معارف بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت در رشته احکام، ترجمه و تفسیرقرآن کریم، حفظ موضوعی قرآن، پرسمان معارفی و سبک زندگی قرآنی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رنجبراضافه کرد: دانشگاه‌علوم پزشکی بندرعباس از جمله دانشگاههای است که شرکت کنندگان در مرحله دانشگاهی قبولی داشته است وبه بخش کتبی جشنواره در مرحله کشوری رسیده اند.

وی با اشاره به تعطیلی دانشگاهها  در تابستان گفت : به دلیل تعطیلات تابستانی و حضور دانشجویان در شهرهایی دور از  دانشگاه خود به آنها حق انتخاب دانشگاه میزبان داده شده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.