چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۲

اهم فعالیت کانون دانشجویی قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان

قرآن

اهم فعالیت های آموزشی قرآن ویژه دانشجویان که در فصل بهار توسط کانون دانشجویی قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان برگزار شده است درذیل نام برده می شود.

به گزارش مفدا سمنان, قرآن کریم به عنوان چراغ پر فروغ که کاملترین برنامه و قوانین را برای سعادت بشر دارد در آیات نورانیش مکتب تعلیم و تربیت اسلامی را به زیبایی هرچه تمام ترسیم نموده است و خداوند را به عنوان اولین معلم بشر معرفی نموده که به پیامبرش در آغاز بعثت فرمود: ( اقراء باسم ربک الذی خلق، خلق الانسان من علق، اقراء و ربک الاکرم الذی علم بالقلم علم الانسان مالم یعلم) (سوره علق) و این چنین مکتب تعلیم و تربیت اسلامی به عنوان مکتبی ممتاز، مستقل و با مبانی و اصول مشخص پدیدار گردید که در این مکتب علم و دانش، معلم و متعلم (شاگرد و مربی) و مدرسه و مکتب خانه از جایگاه بسیار ارزشمند و رفیعی برخوردارند.

در ذیل چکیده ای از اهم فعالیت هایی که در کانون دانشجویی قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در فصل بهار برگزار شده است نام برده می شود.

* برگزاری هفتگی کلاس های حفظ قرآن درمجتمع فرهنگی کوثر با حضور خانم موسوی

* برگزاری هفتگی کلاس تجوید قرآن در مجتمع فرهنگی کوثر با حضور خانم احسانی

* برگزاری هفتگی کلاس روخوانی و روانخوانی قرآن در پانسیون خواهران توسط اعضای شورای کانون قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.