چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۷

در هنگام انتخاب رشته به شرایط ذکر شده در دفترچه راهنما دقت کنید.

دکتر علیرضا انصاری مقدم

معاون فرهنگی و امور دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به داوطلبان کنکور سراسری و خانواده های آنان توصیه کرد تا در هنگام انتخاب رشته به شرایط پذیرش، امکانات رفاهی و محل تشکیل کلاس ها دقت کنند


معاون فرهنگی و امور دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به داوطلبان کنکور سراسری و خانواده های آنان توصیه کرد تا در هنگام انتخاب رشته به شرایط پذیرش، امکانات رفاهی و محل تشکیل کلاس ها دقت کنند.
به گزارش روابط عمومی- دکتر علیرضا انصاری مقدم معاون دانشجوئی و امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: در دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری در زمینه شرایط پذیرش و امکانات و تسهیلات در نظر گرفته شده از قبیل خوابگاه و کارت تغذیه توضیحاتی ارائه شده است لازم است تا داوطلبان با توجه به این اطلاعات نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.
وی ادامه داد: در برخی از موارد دانشجویان پس از پذیرش در دانشگاه با شرایطی از قبیل دوری از خانه و خانواده، عدم امکان تامین خوابگاه و عدم امکان تسهیلات تغذیه ای رو به رو می شوند و بدین جهت به سرعت تقاضای جابجائی و انتقال را مطرح می کنند که این موضوع نیز ضوابط و شرایط خاصّ خود را دارد.
به گفته دکتر انصاری مقدم خانواده ها با توجه به اطلاعات دفترچه کنکور از انتخاب رشته در دانشگاه هایی که با شرایط آنان هم خوانی ندارد خودداری کنند.
معاون فرهنگی و امور دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: این دانشگاه با توجه به شرایط و امکاناتی که در اختیار دارد امکانات اسکان را برای تمامی دانشجویان روزانه متقاضی خوابگاه تامین کرده است امّا با توجه به محدودیت خوابگاه و سرانه تغذیه، فقط دانشجویان مقاطع روزانه امکان استفاده از تغذیه با تعرفه دولتی را دارند.
به گفته دکتر انصاری مقدم در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری شرایطی از قبیل عدم امکان تامین خوابگاه و تغذیه با تعرفه دولتی برای دانشجویانی که در کد رشته های مربوط به پردیس خودگردان پذیرش شده اند اعلام شده است. وی در عین حال گفت: دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با هدف تامین تغذیه سالم و صرفه جوئی در وقت دانشجویان غیر روزانه، امکان استفاده از تسهیلات سلف سرویس را برای این عزیزان هم فراهم کرده است تا این گروه از دانشجویان هم بتوانند با تعرفه دولتی از امکانات سلف سرویس دانشچجوئی استفاده کنند. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.