چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۵

ابراز گلایه‌مندی وزیر بهداشت از برخی از افراد مغرض و کج فهم

وزیر

وزیر بهداشت از برخی افراد مغرض و کج فهم گلایه کرد و گفت: این عاشق امام حسین(ع) وقتی می‌گوید نگذارید جامعه در غم و اندوه زندگی کند، را متهم می‌کنند که بنده گفته‌ام روضه اباعبدالله باعث خودکشی است!!! و ببینید که با چه اندیشه‌های بیمارگونه مغرضی در کشور روبرو هستیم و خدا همه را به راه درست هدایت کند.

وزیر بهداشت از برخی افراد مغرض و کج فهم گلایه کرد و گفت: این عاشق امام حسین(ع) وقتی می‌گوید نگذارید جامعه در غم و اندوه زندگی کند، را متهم می‌کنند که بنده گفته‌ام روضه اباعبدالله باعث خودکشی است!!! و ببینید که با چه اندیشه‌های بیمارگونه مغرضی در کشور روبرو هستیم و خدا همه را به راه درست هدایت کند.

به گزارش مفدایاسوج ،به نقل از مفدای قزوین وزیر بهداشت در گناباد با ابراز گلایه‌مندی از برخی افراد مغرض و کج فهم، گفت: چندی پیش بنده در جمع معاونین فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور گفتم که باید به دانشگاه‌ها روحیه نشاط و امید تزریق کرد و اجازه نداد که دانشجویان دچار افسردگی شوند. مقام معظم رهبری به عنوان زعیم این مملکت می‌فرمایند به جامعه یاس و ناامیدی پمپاژ نکنید بلکه به جامعه امید و نشاط تزریق کنید اما متاسفانه عده‌ای مرتب به یاس و ناامیدی  جامعه دامن می‌زنند .

وی در ادامه یادآوری کرد:‌ در آن نشست گفتم که در تشیع ۱۴ ولادت و ۱۳  وفات و شهادت داریم و گویا یک ولادت برای شادمانی بیشتر شیعه وجود دارد و در انتظار  قائم آل محمد(عج) برای ایجاد نشاط و امید در جامعه هستیم، به عبارتی "در این سیاهی شب‌های سرد بی فانوس، هنوز دل به امید تو بسته‌ام خورشید". یکی از دوستان شب گذشته با بنده تماس گرفت و عنوان کرد که فردی علیه تو توییت کرده که گفته‌ای مراسم روضه و عزاداری برای حضرت سیدالشهدا(ع) عامل خودکشی در جوانان است!! ابتدا از این حرف نرنجیدم چون برخی افراد این گونه حرف‌ها زیاد می‌زنند و برخی در پی ایجاد فضای غم و اندوه و سرخوردگی در جامعه هستند، لکن این برداشت و حرف، قطعاً از روی کج سلیقگی بوده است.

وزیر بهداشت همچنین افزود:‌ دوستی دیشب عنوان کرد وقتی این برداشت‌های ناصواب از صحبتت را دیدم دلم برای تویی سوخت که برای ظهر عاشورا سرودی: "دشت گرم پرغبار، اسبهای بی سوار، خیمه‌های سوخته، چهره‌های از عطش افروخته، دجله از این تشنه کامان شرمسار، کودکان بی پدر، مادران داغدار، دختری ژولیده موی و بی قرار، خواهری غم دیده بی غمگسار، بر تن صدپاره می‌گریند چون ابر بهار، تا قیامت مرغ حق در غم این ظهر عاشورا بنال تا ابد ای آسمان بر سر این خاک ماتم زا ببار"

نمکی با یادآوری خاطرات کودکی خود اظهار داشت: خاطرم هست که از کودکی چون در منطقه کویری زندگی می‌کردیم و شب‌های گرم تابستان را بر روی پشت بام و در پشه بند می‌خوابیدیم خبری از یخچال و کولر نبود، وقتی مادرم از کوزه در کاسه‌های سفالی به ما آب می‌داد می‌گفت بگو فدای لب تشنه ات یا اباعبدالله، از همان کودکی، در خوشی و ناخوشی جرعه‌ای آب ننوشیدم که نگویم فدای لب تشنه‌ات یا اباعبدالله . حالا این عاشق امام حسین(ع) وقتی می‌گوید نگذارید جامعه در غم و اندوه زندگی کند را متهم می‌کنند که بنده گفته‌ام روضه اباعبدالله باعث خودکشی است!!! و ببینید که با چه اندیشه‌های بیمارگونه مغرضی در کشور روبرو هستیم و خدا همه را به راه درست هدایت کند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.