پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۳

بازدید مسئول تربیت بدنی خواهران دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از تمرینات آماده سازی دانشجویان/ ۴۰ دانشجوی دختر به چهاردهمین المپیاد ورزشی اعزام می شوند

بیرجند/بازدید تربیت بدنی

مسئول تربیت بدنی خواهران از محل تمرینات تیم های ورزشی تیراندازی و دو میدانی دانشجویان دختر دانشگاه که برای اعزام به چهاردهمین المپیاد ورزش های قهرمانی دانشجویان دختر وزارت بهداشت آماده می شوند بازدید کرد.

به گزارش مفدا بیرجند، طاهره حقجو با حضور در محل تمرینات آماده سازی این تیم های ورزشی دانشگاه، از نزدیک در جریان آخرین روند انجام تمرینات آنان قرار گرفت و ضمن جویا شدن مشکلات این تیم ها،برای آنان آرزوی موفقیت کرد.
وی با اظهار اینکه چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی طی دو مرحله امسال در بازه زمانی ۲۰ مرداد تا هشتم شهریور به میزبانی وزارت بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار می‌شود گفت: ۴۰ دانشجوی دختر دانشگاه به این رویداد بزرگ ورزشی وزارت بهداشت اعزام می شوند.
مسئول تربیت بدنی خواهران دانشگاه با ابراز رضایت از تمرینات ورزشکاران دختر دانشگاه گفت: دانشجویان دانشگاه در رشته های تیراندازی، کاراته، شنا، دومیدانی، والیبال، بستکبال، بدمینتون در این مسابقات شرکت خواهند کرد.
حقجو با عرض تسلیت درگذشت مربی تیم تنیس روی میز دانشجویان دختر دانشگاه اظهار داشت: اعضای این تیم به دلیل درگذشت مربی خود، از شرکت در این مسابقات انصراف دادند.
وی با بیان اینکه تلاش می کنیم در روزهای آتی کاروان ورزشی دانشگاه برای شرکت در المپیاد به آماده ترین حالت ممکن برسند تصریح کرد: جا دارد از حمایت های قاطع و توجه ویژه دکتر جوادی معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه برای حضور بهتر و با افتخار کاروان ورزشی دانشجویان دختر در تبریز علیرغم مشکلات مالی که در دانشگاه وجود دارد صمیمانه تقدیر و تشکر کنم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.