دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۱

با برگزاری کلاس آموزش آشنایی با قوانین و مقررات رشته ورزشی « بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک»

کارگاه آموزشی سه روزه ویژه مسؤولان ورزش‌های همگانی دانشگاه‌های علوم پزشکی به کار خود پایان داد

کارگاه آموزشی بازی های فکری

در سومین روز از کارگاه آموزشی سه روزه ویژه مسؤولان ورزش‌های همگانی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور( آقایان) و دبیران مناطق دهگانه تربیت بدنی، امروز دوشنبه ۱۴ مرداد در نوبت صبح کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات رشته ورزشی « بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک» در سالن اجتماعات وزارت بهداشت برگزار شد و بدین ترتیب این کارگاه سه روزه با برگزاری کلاس آموزشی امروز، به کار خود پایان داد.

در سومین روز از کارگاه آموزشی سه روزه ویژه مسؤولان ورزش‌های همگانی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور( آقایان) و دبیران مناطق دهگانه تربیت بدنی، دوشنبه ۱۴ مرداد در نوبت صبح کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات « بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک» در سالن اجتماعات وزارت بهداشت برگزار شد.

در این کارگاه آموزشی که، مختص رشته ورزش‌ها و بازی‌های الکترونیک است، مدرسان این کلاس ، مخاطبان و شرکت کنندگان در کارگاه را با آخرین قواعد، قوانین و مقررات این رشته آشنا می‌کنند.

مسؤولان ورزش‌های همگانی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور و دبیران مناطق دهگانه تربیت بدنی، بعد از فراگیری دوره آموزشی و افزایش سطح آگاهی خود نسبت به مقررات این رشته پرمهیج، این اطلاعات تخصصی و فنی را به دانشجویان منتقل می‌کنند.

همچنین در نوبت عصر، کارگاه آموزشی« شطرنج برق‌آسا وتحلیلی» برگزار خواهد شد.

در روز نخست این برنامه آموزشی، کارگاه آموزشی رشته دومینو و در روز دوم کارگاه بازی‌های فکری،LOA‏، مکعب روبیک برگزار شد و همچنین در روز سوم، کارگاه آموزشی شطرنج ( نوبت عصر) و بازی‌های الکترونیک( صبح) برگزار می‌شود.

 این کارگاه آموزشی با هدف اشاعه بازی‌های فکری و ورزش‌های الکترونیک در میان دانشجویان علوم پزشکی و آشنایی با مقررات، قوانین و فواید این بازی‌ها طی مدت سه روز برای مسؤولان ورزش‌های همگانی دانشگاه‌های علوم پزشکی زیر نظر مدرسان مجرب در حال برگزاری است.

گفتنی است به مدت سه روز این کارگاه آموزشی با حضور مسؤولان ورزش‌های همگانی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور( بخش بانوان)  در بازه زمانی ۵ تا ۷ مرداد  برگزار شد و حاضران در این کارگاه آموزشی با مقررات، قوانین و نحوه این بازی‌ها آشنا شدند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.