دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۳

در راستای بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت صورت پذیرفت؛

حضور چهار نماینده دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه به مرحله نهایی بخش آوایی

قران و عترت

بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت در ۶ بخش آوایی، معارف قرآنی، پژوهشی، فناوری، ادبی و هنری و ۲۴ رشته در حالی به روزهای پایانی خود نزدیک می شود که مرحله کشوری بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت ۸ الی ۱۰ آبان‌ماه در همدان برگزارمی‌شود.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت در ۶ بخش آوایی، معارف قرآنی، پژوهشی، فناوری، ادبی و هنری و ۲۴ رشته در حالی به روزهای پایانی خود نزدیک می شود که مرحله کشوری بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت ۸ الی ۱۰ آبان‌ماه در همدان برگزارمی‌شود.

"علی زاهدی" کارشناس امور قرآنی در این خصوص گفت: دربخش آوایی که شامل رشته های اذان، قرائت تحقیق، ترتیل، حفظ، مناجات خوانی می باشد یازده هزار نفر در سه بخش اساتید، کارکنان و دانشجویان و در دو گروه مجزای برادران و خواهران به رقابت پرداختند که سهم دانشگاه علوم پزششکی تربت حیدریه حضور چهار نفردر مرحله سراسری است.

وی ادامه داد: در رشته حفظ 15 جز اساتید آقای مصطفی شیخ الطائفه، حفظ کل کارکنان آقای علی زاهدی، حفظ کل دانشجویان آقای حسام فیوضی و قرائت تحقیق دانشجویان خانم حنانه صحراکار برگزیدگان راه یافته به مرحله نهایی هستند که در آبان ماه سال جاری به میزبانی همدان با سایرین به رقابت خواهند پرداخت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.