سه‌شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵

برای بررسی موضوعات مشترک معاونت فرهنگی با مدیریت حراست:

مدیران معاونت فرهنگی و دانشجویی میزبان مدیر حراست دانشگاه علوم پزشکی شدند

میزبانی از مدیر حراست دانشگاه علوم پزشکی معاونت فرهنگی و دانشجویی

جلسه هفتگی مدیران معاونت فرهنگی و امور دانشجویی صبح رو زدوشنبه 14 مرداد ماه با حضور دکتر رحیمی، مدیر حراست دانشگاه علوم پزشکی و بیان موضوعات مرتبط به مسائل فرهنگی، دانشجویی و مجموعه تحت نظر وی پرداخته شد.

به گزارش مفدا زنجان برنامه ریزی برای جشن و اردوی پیش دانشگاهی و افزایش کیفیت آن، پیگیری برای جلسه با معاونت آموزشی و بحث درباره موضوعات این جلسه، تدارک و مشخص نمودن انبار متمرکز برای معاونت، اصلاح فرم خرید و طراحی فرم تحویل و مشخص شدن مسئولیت نگهداری وسایل خوابگاهی که به ساکنان آن تحویل میشود، تجهیز و بهسازی مجموعه ورزشی شهید تجلی، ساماندهی موضوعات مربوط به رسانه های مجازی و شبکه های اجتماعی، فرهنگ سازی برای همکاران در خصوص خدمات بهداشتی و سلامت، ساماندهی وضعیت پرداخت اضافه کاری و نحوه اختصاص آن برای همکاران از جمله موضوعات مورد بحث در این جلسه بود که مورد بررسی قرار گرفت.

در ادامه جلسه دکتر رحیمی مدیر حراست دانشگاه علوم پزشکی در جمع مدیران این معاونت حاضر و درباره موضوعات فرهنگی مرتبط با حوزه حراست بحث و بررسی شد. تقویت کمیته ها برای اجرای وظایف فرهنگی، برنامه ریزی و تقویت موضوعات فرهنگی برای اساتید و همکاران، همکاری مدیریت حراست با مدیریت و معاونت فرهنگی برای اجرای قوانین و آیین نامه های ارائه شده و برنامه ریزی برای دانشجویان جدید از جمله موضوعات مورد بحث در این جلسه بودند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.